Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oblood

Ilk kür

Önerilen İletiler

Oblood    14

Merhaba öncelikle herkese iyi günler dilerim 23 yaşındayım genel olarak beslenme ve antreman düzeni ve disiplinini oturtmuş haldeyim keza bir işte çalışıyor olmama rağmen mesai saatimden önce evimde koşu bandında 30 dk cardio yapabilen bir disiplindeyim yaklaşık 2-3 yıl gibi bir spor geçmişim var daha öncesinde farklı branşlarla uğraşıyordum testo + Bolde kürüne girmeyi düşünüyorum 15 hafta bolde geç açıldığı için kafamı kurcalayan nokta acaba boldenon boşa masraf mı olur düşüncesi yoksa only testo mu girmeliyim daha önce hiç kür yapmadım

AF61823D-3D6B-49DA-96C0-BFB3BBA655B3.jpeg 3E58032B-32A0-49AA-A42A-1E5F0546976C.jpeg

8F605A5A-DA9D-49C7-980D-A6AC7E0B8E30.jpeg 1155F1EE-F5C5-4AFF-A6FE-7D281D1DC05A.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Eskişehirdesin galiba ilk attığın fotodaki salonda idman yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Evet bro Eskişehirdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Oblood, 1 dakika önce yazdı:

Evet bro Eskişehirdeyim

O salonda önceden antreman yapıyordum iş yerime yakın diye şuanda başka yerde antreman yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Öncelikle formun çok güzel, bana kalırsa only testo falan uğraşma, ilk kür olarak 20 hafta boldenon 5 hafta only testo toplam 25 hafta yap bitir ilaçların güzel olursa süper güzel verim alıcağından eminim,, haftada 500 bolde 500 testo şeklinde gidebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
mcanmeco, 4 dakika önce yazdı:

Öncelikle formun çok güzel, bana kalırsa only testo falan uğraşma, ilk kür olarak 20 hafta boldenon 5 hafta only testo toplam 25 hafta yap bitir ilaçların güzel olursa süper güzel verim alıcağından eminim,, haftada 500 bolde 500 testo şeklinde gidebilirsin 

Bro güzel yorumun için çok teşekkür ederim lakin 25 hafta kür süresi bütcemi baya zorlayabilir açıkcası dediğin çok kafama yattı ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Oblood, 1 dakika önce yazdı:

Bro güzel yorumun için çok teşekkür ederim lakin 25 hafta kür süresi bütcemi baya zorlayabilir açıkcası dediğin çok kafama yattı ama 

Boldenon nun geç açılan ilaç olduğunu zaten biliyorsun 15 hafta da eğer ilaçların gerçekten güzel çalışmasa istediğin verimi alamayabilriisn, only testo  bana kalırsa zaman kaybı, tabi senin bileceğin iş only testo yapıpta verim alan sporcular forumda var,, bana kalırsa acele etme 1 _2 ay daha ertele bütceni ayarla küre girmişken tam gir eksiksiz olsun,, bütün ilaçları tek seferde temin et pct dahil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
galicik, 4 saat önce yazdı:

Ben de orada idman yapıyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Larues, 1 dakika önce yazdı:

Ben de orada idman yapıyorum 😂

Yok artık eskişehir küçük yer okey de ülke o kadar değil :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Oblood, 6 saat önce yazdı:

Merhaba öncelikle herkese iyi günler dilerim 23 yaşındayım genel olarak beslenme ve antreman düzeni ve disiplinini oturtmuş haldeyim keza bir işte çalışıyor olmama rağmen mesai saatimden önce evimde koşu bandında 30 dk cardio yapabilen bir disiplindeyim yaklaşık 2-3 yıl gibi bir spor geçmişim var daha öncesinde farklı branşlarla uğraşıyordum testo + Bolde kürüne girmeyi düşünüyorum 15 hafta bolde geç açıldığı için kafamı kurcalayan nokta acaba boldenon boşa masraf mı olur düşüncesi yoksa only testo mu girmeliyim daha önce hiç kür yapmadım

Merhaba suanki kondisyonunda başarılı tebrik ederim. Boldenon en az 16 hafta kullanmanı öneririm 20 hafta da cok güzel sonuclar alabilirsin bütceni oluştur öyle başla derim  bütcen kısıtlı şekilde 16 hafta bolde -16 hafta testo 4 haftada only testo 20 haftaya tamamlayarak güzel verim alabilirsin ilk 4 hafta 250 testo 250 bolde şeklinde gidebilirsin sonra 500-500 yaparsın ılk haftalar bolde yüksek girenlerde var benım tavsıyem bu sekılde ilaçların markası aynı olursa aynı enjektörle vurabilirsin farklı markalar ödem yapıyor genelde bolde kurlerıne oral turınabol ve dıanabol eklerler ancak butcen kısıtlı ise böylede sonuc verir sunuda unutma ilaçlar her bireyde farklı tepkiler ortaya koyar kür içinde milk thistle nac cınko d vitamini ve antioksidan tavsiye ederim başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
mcanmeco, 14 saat önce yazdı:

Boldenon nun geç açılan ilaç olduğunu zaten biliyorsun 15 hafta da eğer ilaçların gerçekten güzel çalışmasa istediğin verimi alamayabilriisn, only testo  bana kalırsa zaman kaybı, tabi senin bileceğin iş only testo yapıpta verim alan sporcular forumda var,, bana kalırsa acele etme 1 _2 ay daha ertele bütceni ayarla küre girmişken tam gir eksiksiz olsun,, bütün ilaçları tek seferde temin et pct dahil 

Sanırım bu şekilde yol izleyeceğim dediğiniz kafama yattı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
YellowDe, 10 saat önce yazdı:

Merhaba suanki kondisyonunda başarılı tebrik ederim. Boldenon en az 16 hafta kullanmanı öneririm 20 hafta da cok güzel sonuclar alabilirsin bütceni oluştur öyle başla derim  bütcen kısıtlı şekilde 16 hafta bolde -16 hafta testo 4 haftada only testo 20 haftaya tamamlayarak güzel verim alabilirsin ilk 4 hafta 250 testo 250 bolde şeklinde gidebilirsin sonra 500-500 yaparsın ılk haftalar bolde yüksek girenlerde var benım tavsıyem bu sekılde ilaçların markası aynı olursa aynı enjektörle vurabilirsin farklı markalar ödem yapıyor genelde bolde kurlerıne oral turınabol ve dıanabol eklerler ancak butcen kısıtlı ise böylede sonuc verir sunuda unutma ilaçlar her bireyde farklı tepkiler ortaya koyar kür içinde milk thistle nac cınko d vitamini ve antioksidan tavsiye ederim başarılar.

Bu fikire de sıcak bakıyorum yorumunuz için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
mcanmeco, 15 saat önce yazdı:

küre başlarken pct için hangi ilaçları temin etmek gerekir tamoksifen ve klomen haricinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Valhallaxd, 27 dakika önce yazdı:

küre başlarken pct için hangi ilaçları temin etmek gerekir tamoksifen ve klomen haricinde

Ovitrelle,, Tamoksifen,  Klomen, zinco, gerekirse arimidex,  bunları kullanabilir zaten başka da yok sanırım şuan piyasada yaygın kullanılan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.