Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bluetech

Deca + bolde + testo kürüne başlayacağım. kullananlardan yardım ve yorum

Önerilen İletiler

bluetech    1

Merhaba, Geçenlerde bir spor hocası ile görüştüm ve bana böyle bir kür önerdi. Deca, Testo(Sustanon), Bolde kürüne başlamamı uygun gördü. Daha önce hiçbir küre girmediğim için yan etkileri beni ciddi manada ürkütüyor. PCT dönemi kesin çözüm sunar mı ? PCT sonrası vücut eski düzenine döner mi ? 8 haftalık bir kür yapmak istiyorum. Hatta olabildiğince dozları da az kullanmak istiyorum. İlk kez kür kullanacağım için mühtemelen bu bile yüksek etki gösterecektir. Bilenler yorum yaparsa çok sevinirim. Ereksiyon gibi cinsel problemlerden korkuyorum bunlar hakkında yorum yapabilecek var mıdır ? Deneyen kullanan var mıdır ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

omeryildrm    0

Kanka bende ilk kürüme giricektim. buraya konu açtım senin gibi. Kimse yol göstermedi sonrasında hiç yapmamaya karar verdim. Biz bu işten ekmek yiycek miyiz ? Hayır. Ne gerek var. Doğal olalım. Hormonlarımız olduğu gibi kalsın gerçekten. İlla ki bir yan etki görücez çünkü ne gerek var vücüdumuzun hormonlarıyla oynamaya?

Zaten ilk kürde ne kadar ne koyabilirsin veya ne kadar koruyabilirsin. Gerçekten gerek yok. Bak ilaçlarım duruyor dolapta kullanmıycağımda. Umarım sende kullanmazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Simdi oncelikle mademki ilk kur olcak boy kilo spor gecmisi yas gibi kategoriler cok onemli ilk kur icin klasik testo ve boldnn kuru onerebilirim veya testo rimo olabilir ama 3.bir ilac eklemek pek dogru degil yapilamazmi yapilabilir fakat gerek yok deca ve trenbolan gibi ilaçların yarisma vs hazirligi yoksa pek tavsiye etmiyorum. sahsi olarak kendi adima para verseler trenbln kullanmam decayida dick sorunu yuzunden kullanmam deca nin dick sorunu var ornek olarak deca dick oldugunuzda abartisiz soyluyorum uzun bir sure ereksiyon sorunu yasayabilirsiniz ama tabiki bilincsi kullanimda bu tarz komplikasyonlar olusabilir. Ama bunlarin disinda 15hafta klasik boldnn kuru olabilir veya only testo bana gore deca veya tren kurleri yol katetmis sporcularin kullanmasi lazim ilk kurde degil gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
bluetech, 7 saat önce yazdı:

Merhaba, Geçenlerde bir spor hocası ile görüştüm ve bana böyle bir kür önerdi. Deca, Testo(Sustanon), Bolde kürüne başlamamı uygun gördü. Daha önce hiçbir küre girmediğim için yan etkileri beni ciddi manada ürkütüyor. PCT dönemi kesin çözüm sunar mı ? PCT sonrası vücut eski düzenine döner mi ? 8 haftalık bir kür yapmak istiyorum. Hatta olabildiğince dozları da az kullanmak istiyorum. İlk kez kür kullanacağım için mühtemelen bu bile yüksek etki gösterecektir. Bilenler yorum yaparsa çok sevinirim. Ereksiyon gibi cinsel problemlerden korkuyorum bunlar hakkında yorum yapabilecek var mıdır ? Deneyen kullanan var mıdır ? 

Boy? Kilo? Yaş? Spor geçmişin? Hastalıklar? Sakatlıklar? vs vs

lütfen önce kendinizi tanıtın. 

Hele korktuğun şeylerle ilgili sorun kökten yanlış. Aramaya inanmalısın. O korktuğun yan etkileri dibine kadar ve senelerce yaşayan insanların açtığı bir sürü başlık var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bluetech    1
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Boy? Kilo? Yaş? Spor geçmişin? Hastalıklar? Sakatlıklar? vs vs

lütfen önce kendinizi tanıtın. 

Hele korktuğun şeylerle ilgili sorun kökten yanlış. Aramaya inanmalısın. O korktuğun yan etkileri dibine kadar ve senelerce yaşayan insanların açtığı bir sürü başlık var.

1.72, 74 kilo, yaş 23 herhangi bir hastalığım ve sakatlığım yok.(egzama hariç)

spor geçmişim küçüklükten beri var fakat tamamı fitness'a yönelik değildi. sürekli bırakıp başlama dönemlerini saymazsak son 1 yıldır komple gidiyorum. deca şart değil. daha az yanetkili ve gelişim etkisi alacağım bir kür varsa onu da deneyebilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
bluetech, 2 dakika önce yazdı:

1.72, 74 kilo, yaş 23 herhangi bir hastalığım ve sakatlığım yok.(egzama hariç)

spor geçmişim küçüklükten beri var fakat tamamı fitness'a yönelik değildi. sürekli bırakıp başlama dönemlerini saymazsak son 1 yıldır komple gidiyorum. deca şart değil. daha az yanetkili ve gelişim etkisi alacağım bir kür varsa onu da deneyebilirim. 

Enes,

Bence küçükten başla.

Nedir küçük? Only testo.

250mg ile 4-6 hafta geçir. Sonra 500e çıkıp 4-6 hafta daha geçir. Peşi sıra durumuna bakar tamam / devam kararı almanda yardımcı oluruz.

Ama en önemlisi ilk küründe gidip merdiven altı markalardan medet umma. İlk kürün gelişimi de hayal kırıklığı da ayrı olur :)

Sustanon ilk kürde ağır gelebilir. İran enhantate yada balkan enhantate ile başlayabilirsin. Sitenin sol altındaki whatsapp simgesine tıklayarak orjinal ürünlere ulaşabilirsin.

Ayrıca küre eğer girme kararı alırsan muhakkak ama muhakkak; tam kan testi, karaciğer ve böbrek testleri, LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo testlerini yaptır. Çünkü kür bitince nereye dönmemiz gerektiğini bilelim.

Saygılarımla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bluetech    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Enes,

Bence küçükten başla.

Nedir küçük? Only testo.

250mg ile 4-6 hafta geçir. Sonra 500e çıkıp 4-6 hafta daha geçir. Peşi sıra durumuna bakar tamam / devam kararı almanda yardımcı oluruz.

Ama en önemlisi ilk küründe gidip merdiven altı markalardan medet umma. İlk kürün gelişimi de hayal kırıklığı da ayrı olur :)

Sustanon ilk kürde ağır gelebilir. İran enhantate yada balkan enhantate ile başlayabilirsin. Sitenin sol altındaki whatsapp simgesine tıklayarak orjinal ürünlere ulaşabilirsin.

Ayrıca küre eğer girme kararı alırsan muhakkak ama muhakkak; tam kan testi, karaciğer ve böbrek testleri, LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo testlerini yaptır. Çünkü kür bitince nereye dönmemiz gerektiğini bilelim.

Saygılarımla. 

yorum için teşekkür ederim bunları dikkate alacağım. testo yanına bolde öneriyorlar senin fikrin nedir ? ayrıca bu kan testlerini nerede verebilirim doktorun istemesi gerekiyor mu kendi isteğime göre verebiliyor muyum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
bluetech, 2 dakika önce yazdı:

yorum için teşekkür ederim bunları dikkate alacağım. testo yanına bolde öneriyorlar senin fikrin nedir ? ayrıca bu kan testlerini nerede verebilirim doktorun istemesi gerekiyor mu kendi isteğime göre verebiliyor muyum?

Boldenon benim hoşlandığım bir ilaç değil. Yan etkiler ile ilgili bir başlık vardı orada yorumları okuyabilirsin. Bence hiç gerek yok ama illa olsun diyorsan rimabolon daha yerinde tercih olur. Hormon testleri için özele gitmen gerekebilir. Son fiyat aldığımda sanıyorum 800 küsür tl idi.

Aile hekimliği: tam kan testi, karaciğer ve böbrek testleri,

Üroloji:  LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3

bence 8 hafta kısa bir süre zaten deca kullanacaksan decayı kestikten sonra en az 2 hafta daha testoya devam etmen gerek boldenon da zaten en iyi etkiyi 12.hafta ve sonrasında gösteriyor sana tavsiye veren hoca kimse bence biraz saçmalamış eğer cidden yapmayı düşünüyorsan en az 12 hafta yap testo enantat boldenon deca yap decayı 8. veya 10.hafta kes üstüne 2-4 hafta daha testo bolde devam et ve decanın dozajını diğerlerinden düşük tut örneğin 500testo 500-400boldenon 250-300 deca gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bluetech    1
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Boldenon benim hoşlandığım bir ilaç değil. Yan etkiler ile ilgili bir başlık vardı orada yorumları okuyabilirsin. Bence hiç gerek yok ama illa olsun diyorsan rimabolon daha yerinde tercih olur. Hormon testleri için özele gitmen gerekebilir. Son fiyat aldığımda sanıyorum 800 küsür tl idi.

Aile hekimliği: tam kan testi, karaciğer ve böbrek testleri,

Üroloji:  LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo, Free testo

hocam sanırım sizi dinleyip kan testi sonrası testo rimabolon kürüne başlayacağım. bu kürleri kullanırken yanında takviye bie koruyucu gibi şeylere ihtiyaç var mı ? pct için neler lazım ? fiyat listesi çıkaracağım kendime

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
bluetech, Şimdi yazdı:

hocam sanırım sizi dinleyip kan testi sonrası testo rimabolon kürüne başlayacağım. bu kürleri kullanırken yanında takviye bie koruyucu gibi şeylere ihtiyaç var mı ? pct için neler lazım ? fiyat listesi çıkaracağım kendime

https://www.supplementler.com/urun/kingsize-nutrition-monster-pak-500-gr-17198

Yanına balık yağı da olur. Only testo + rimabolon karaciğere pek yük bindirmez.

Her ihtimale karşı: https://m.vitaminler.com/urun/the-lifeco-enginar-deve-dikeni-ekstrakti-sivi-bitkisel-karisim-150-ml-6167

Bunu da alabilirsin. 

İlaveten kür boyu dolabında olması gereken ilaçlar:

1) Arimidex: 215TL

2) Dostinex: 117TL

3) Tamoksifen: 37TL

4) Benzoxin Pomat: 105TL

Bu kısım kür içindeki kullanacağın MCT ve olası sorunlara karşı alacağın ilaçlar idi.

PCT için ise: 

1) Ovitrelle (265TL) yada chromium.

2) 2 kutu klomen: 41TL

3) 2 kutu tamoksifen: 37TL

Ayrıca o multivitamine devam edeceksin.

Sanıyorum yeteri kadar açıklayıcı olmuştur :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bluetech    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Her ihtimale karşı: https://m.vitaminler.com/urun/the-lifeco-enginar-deve-dikeni-ekstrakti-sivi-bitkisel-karisim-150-ml-6167

Bunu da alabilirsin. 

Bu kısım kür içindeki kullanacağın MCT ve olası sorunlara karşı alacağın ilaçlar idi.

PCT için ise: 

hocam cidden aşırı açıklacıyı oldu çok teşekkürler tekrardan 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bluetech    1
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Bunu da alabilirsin. 

PCT için ise: 

hocam ayrıca bu kürü kaç hafta kullanmamı önerirsiniz ? örneğin 12 haftadan hesaplarsak (kişiden kişiye metabolizma, antreman hacmi ve genetik tabii ki gelişir ama ortalama bir şey dicek olursak) kaç kilo kazanırım? ortalama kası kas kütlesi olur ve kür sonrası en iyi şekilde beslenip spora devam edersem ne kadarını koruyabilirim? ayrıca bu kürü yaparken yağ yakmak en azından 10-12 aralığında kalmak mümkün müdür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
bluetech, 1 dakika önce yazdı:

hocam ayrıca bu kürü kaç hafta kullanmamı önerirsiniz ? örneğin 12 haftadan hesaplarsak (kişiden kişiye metabolizma, antreman hacmi ve genetik tabii ki gelişir ama ortalama bir şey dicek olursak) kaç kilo kazanırım? ortalama kası kas kütlesi olur ve kür sonrası en iyi şekilde beslenip spora devam edersem ne kadarını koruyabilirim? ayrıca bu kürü yaparken yağ yakmak en azından 10-12 aralığında kalmak mümkün müdür?

Bu sorunun cevabı bünyeye göre değişiyor. ortalama 7 - 10 kilo alırsın ama bunun 1-2 kilosu belki kas olur. Belki o da :)

Bulkta yağ yakımı ile uğraşmanı önermem. Kilo almaya odaklanmak daha doğru olur. 

Bünyen elverişli ise ve her şeyi doğru yaparsan bir süre 3-5kg kadarını koruyabilirsin. Bir süre diyorum çünkü sonra o da gidecek sana 1 kilo belki kalacak :)

Kür konusunu böyle değerlendirmek lazım. 100 metre koşu olarak ele alırsan önce mutlu olur sonra hüsrana uğrarsın. Kür, maraton koşusudur.

Ortalama 12 hafta diyelim ama beni biliyorsunuz. Başta sadece şablonu tasarlar gerisini vücuduma göre şekillendiririm. Senin de şablonun 12 hafta olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
STALOB, 46 dakika önce yazdı:

@rastlantisal ümit abi göğsümün ortasında iltihap gibi küçük noktalar var benzoxin kullanıyım mı sence

Efe çıban gibi mi yoksa sivilce gibi mi? eğer çıban gibi ise alkolle dezenfekte + antibiyotikli pomat, yok sivilce gibiyse benzoxin. 

Sizin için 1.5 aydır bir gözleme dayalı deney yapıyorum. Sivilcelerimi benzoxin mi iyileştirdi yoksa zaten iyileşiyordu benzoxin ona mı denk geldi diye.

Benzoxini kesince sivilceler usul usul kendini göstermeye başladı. Demek ki etkisi su götürmez gerçekmiş. Şimdi de yeniden başlayıp iyileşme sürecini gözlemleyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Efe çıban gibi mi yoksa sivilce gibi mi? eğer çıban gibi ise alkolle dezenfekte + antibiyotikli pomat, yok sivilce gibiyse benzoxin. 

Sizin için 1.5 aydır bir gözleme dayalı deney yapıyorum. Sivilcelerimi benzoxin mi iyileştirdi yoksa zaten iyileşiyordu benzoxin ona mı denk geldi diye.

Benzoxini kesince sivilceler usul usul kendini göstermeye başladı. Demek ki etkisi su götürmez gerçekmiş. Şimdi de yeniden başlayıp iyileşme sürecini gözlemleyeceğim.

tamamdır abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.