Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GRECO-ROMAN WRESTLER

GAINER KARSILASTIRMASI ,YARDIM LTFN

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaslar, simdi malum kardeslerede bisey almamiz gerekiyor :)

zayif birisi, ama cok zayif degil normal,gainer alicam diyo,hangisini alacaksin dedim, MUSCLETECH MASS TECH dedi,ama servis sayisi cok dusuk ya

2.5 kilolugu 10 servis sanirim,simdi HARDLINE PROGAINER al diyorum , dusunmem lazim dedi,amaci yag kazanmak degil dengeli besleniyo,biraz daha 4-5 kg alsam yeter diyo.

simdi abiler kardesler hangisini almaliyiz?

HARDLINE PROGAINER 25 SERVIS, MUSCLETECH MASS SE 10 SERVIS, simdi bunlarin arasinda 15 servis fark var.

keza 10 servisle birsey almaz saniyorum,yada yanilyormuyum?

ya-da alicagi etki ikisindede aynimi olur?

yardimci olursaniz sevinrim.

vakit ayirip okudugunuz ve yorumladiginiz icin cok tsk ederim :roll::pen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

-Progainer fiyat performans ürünü karbonhidrat bakımından içerisinde dekstroz ve nişasta var.

-Mass tech ise benim tabirimle daha elit bir ürün içerisinde çok çeşitli karbonhidrat şekerleri var ve sindirim hızı diğer gainerlara nispeten daha düşük.

Bu durumda sporcunun vücut tipine bakılarak karar verilebilir. Çok zor kilo alan birisi ise progainer fazla yağlanma yapmadan kilosunu arttırabilir ama zaten normal bir kilodaysa ve kolay kilo alabiliyorsa yüksek dektrozlu bir gainerı önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
-Progainer fiyat performans ürünü karbonhidrat bakımından içerisinde dekstroz ve nişasta var.

-Mass tech ise benim tabirimle daha elit bir ürün içerisinde çok çeşitli karbonhidrat şekerleri var ve sindirim hızı diğer gainerlara nispeten daha düşük.

Bu durumda sporcunun vücut tipine bakılarak karar verilebilir. Çok zor kilo alan birisi ise progainer fazla yağlanma yapmadan kilosunu arttırabilir ama zaten normal bir kilodaysa ve kolay kilo alabiliyorsa yüksek dektrozlu bir gainerı önermem.

abi kilosu normal,vucut tipi mezomorf,ama onda yag yok,bende mezomorfum, bende birazcik var :)

kisacasi ne almaliyiz demon abi ?

abi hangisinde yuksek dekstroz var bu 2 urunun, bi aciklarmisin abi ,cok saolun !

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Progainerda daha fazla dekstroz var.

Kaloriyi arttırırken birinci önerim her zaman gerçek gıdalar. Ama bu durumda gainerdan yana masstech daha iyi bir seçim olur bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Progainerda daha fazla dekstroz var.

Kaloriyi arttırırken birinci önerim her zaman gerçek gıdalar. Ama bu durumda gainerdan yana masstech daha iyi bir seçim olur bence.

tsk usta, ama 10 servis etki edermiki ?

yani 10 servis ise yararmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bu durum kişiden kişiye değişir ama 10 günde 5 kilo biraz zor gibi bence günlük 100 gram gainer ı 10 gün boyunca içsin sonra 200 gr. a çıkarıp bitene kadar içsin. Tabi ki her ne kadar kaliteli karbonhidratlar önersem de bu tip hızlı kilo alma programlarında ne yaparsanız yapın yağlanma kaçınılmaz olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bu durum kişiden kişiye değişir ama 10 günde 5 kilo biraz zor gibi bence günlük 100 gram gainer ı 10 gün boyunca içsin sonra 200 gr. a çıkarıp bitene kadar içsin. Tabi ki her ne kadar kaliteli karbonhidratlar önersem de bu tip hızlı kilo alma programlarında ne yaparsanız yapın yağlanma kaçınılmaz olur.

abi elbetde olcaktir ama bunun 5 kg i yag olmaz zanirim ?

olsa olsa 0.5 -1 kg yag toplanacaktir gainerla

abi bence progainer daha makul gorunuyor gibi ?

mass tech gunde 1 servis diyo ve 10 gunde bitecek ve senin dedigin gibi 10 gunde 5 kilo cok zor

ve progainer alip dengeli beslenip cok siki antrenman yapip,idmandan once ve sonra 30 dk kardiyo,ve iyi dinlenirsek yag gainerdan yag almamamiz mumkunmudur sence abi?

ve kullanim sekli : idmandan 1 saat once 1 servis progainer,ve idmandan 30 dk once pre workout ve aci kahve,idmanda 15-30 dk kardiyo,idman,idmandan sonra kardiyo bilemedim,herhalde 10-20 dk ,ve progainer?

sonuc????

kardiyoyu sadece idmandan oncemi yapsam?acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi O zaman ben BSN TRUEMASS 1200 alicam buyuk paket olanindan ?

o simdiye kadar inceledigim elverimli gainer, 15 gr yag, 10 gr seker, 60 gr protein , 160 gr karbonhidrat var

ve 32 servis

sence nasil abi?

verecegin cevap icin cok saol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

o simdiye kadar inceledigim elverimli gainer, 15 gr yag, 10 gr seker, 60 gr protein , 160 gr karbonhidrat var

ve 32 servis

sence nasil abi?

Kurabiyelisi efsanedir tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alınan 5 kilonun 1 kg ı yağ ise kalanı nedir sence?

kas?¿?¿

degilmidir

Yağ tabi ki

Abi nasil ya, True mass 1200 demi?

ama 10 gr şeker ve 15 gr saglikli yag var içinde

hiç mi kas katkisinda bulunmaz yani?

yani bundan alacagimiz 5-6 kilonun hepsi yag mi olcak yan i?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ve 32 servis

sence nasil abi?

Kurabiyelisi efsanedir tavsiye ederim.

tamamdir :) o zaman kurabiyelisini deneyeyim ben ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Belli bir supplement (bcaa,gainer, protein powder) veya belli bir bir hayvansal gıda (et,yumurta,balık) tek başına kas kütlesi eklemek için yeterli değildir idman,yemek,supplement ve uyku (hepsine %100 önem verilecek) dörtlüsünü birleştirdiğinde belli bir süre sonra kas kütlesi kazanılabilir ama ne kadar kas kütlesi kazanılacağı sporcudan sporcuya değişir kendini gözlemleyerek öğrenirsin. Ancak yukarı kilo kontrol (bulking) diyetlerinde alınan kilonun çoğu yağ ve sudur; Az bir kısmı kastır. Bu durum insan vucüdunun çalışma prensibidir, en mükemmel vücutcu için de en dandik insan için de durum böyledir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Belli bir supplement (bcaa,gainer, protein powder) veya belli bir bir hayvansal gıda (et,yumurta,balık) tek başına kas kütlesi eklemek için yeterli değildir idman,yemek,supplement ve uyku (hepsine %100 önem verilecek) dörtlüsünü birleştirdiğinde belli bir süre sonra kas kütlesi kazanılabilir ama ne kadar kas kütlesi kazanılacağı sporcudan sporcuya değişir kendini gözlemleyerek öğrenirsin. Ancak yukarı kilo kontrol (bulking) diyetlerinde alınan kilonun çoğu yağ ve sudur; Az bir kısmı kastır. Bu durum insan vucüdunun çalışma prensibidir, en mükemmel vücutcu için de en dandik insan için de durum böyledir.

Abi anladim saol

Idmanlarim çok sert ve agir geçiyor, 1,5 yildir bb yapiyorum- uyku duzeni 8-9 saat arasi , ve beslenmem çok iyi diyebilirim, temiz besleniyorum, şeker gunde 10 gr, tuz 5 gr , ekmek yok, eger canim çok çekerse bir küçûk dilim ekmek, ve gerisi :) belsenme gunlugume yazicam , nasil olcak simdi bu dortlüyû çok siki tutarsam sonuç ne olur ?

Inanilmaz siki ve duzenli bu 4 lüyü uygulasam? Gainer bekledigimi alabilecekmiyim? Beklentim 10-15 kilo Degil tabiki :) , ama satin aldigim gainer bu siki 4 lüyü yaparken ' de yag olarak geri donerse olmaz yani, ben yag almak için para vermiyorumki abi ???

Bi açikliga kavuşturumusun lütfen ! Çok saol ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Gerçek şu ki gainer sana kas kütlesi eklemeyecek. İdmanın sıkı uykun düzenli beslenmen ve supplementlerin yeterli olduğunda kütlen artacak bunların hepsi bir bütündür ayrı ayrı değerlendirilemez ve ayrı ayrı daha fazla kütle eklediği iddia edilemez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gerçek şu ki gainer sana kas kütlesi eklemeyecek. İdmanın sıkı uykun düzenli beslenmen ve supplementlerin yeterli olduğunda kütlen artacak bunların hepsi bir bütündür ayrı ayrı değerlendirilemez ve ayrı ayrı daha fazla kütle eklediği iddia edilemez.

Bende bunu demek istedim abi , siki idman , duzenli uyku, beslenme ve supplement=kas :)

Bu dogru bunu biliyorum abi, ama bu supplarin arasina gainer'da dahilmidir ?gainer'in de yeri varmi ?

Ve mezomorfum , belki faydasi olur diye yazdim

Çok saol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bende bunu demek istedim abi , siki idman , duzenli uyku, beslenme ve supplement=kas :)

Bu dogru bunu biliyorum abi, ama bu supplarin arasina gainer'da dahilmidir ?gainer'in de yeri varmi ?

Çok saol

Olur tabi ki kalori açığını kapatmak için kompleks ve lezzetli bir alternatif olur. Ama kaliteli bir gainer olmalı, Mass tech, True mass gibi mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok saol

Olur tabi ki kalori açığını kapatmak için kompleks ve lezzetli bir alternatif olur. Ama kaliteli bir gainer olmalı, Mass tech, True mass gibi mesela.

Oncelikle hizli cevap ićin teşekkür ederim

Ve beni açikliga getirdin, cok saol :) , hakkini nasil odesem bilemiyorum yani, istedigim soruya hemen cevap :) geliyo :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.