Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertas1996

%25 yağ oranı ile clen kullanmalı mıyım?

Önerilen İletiler

mertas1996    0

Merhaba dostlar, son bir kaç haftadır aşırı araştırma yapıyorum ama buradan alacağım bilginin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum, 1.5 senedir aktif spor yapıyorum, 130 civarı kglardan 97 kg a kadar düştüm ve ekledigim fotoğraf ( geçen ay yaptırdım testi yazdıklarım şuan güncel) yardımınıza başvurmak istedim, fragment çok pahalı bir ürün ve güç yetmiyor, clen kullanmam bu yağ oranıyla bana yardımcı olur mu? Yağ oranımın yüzde 60ı sadece bel cevresinde ve hala çok rahatsız edici, cleni düzenli 6 hafta kullanmayı planlıyorum ama kullanmalı mıyım kullanmamam mı gerekiyor sizden değerli yorumlarınızı almak istedim, bir kaç fotoğraf bırakıyorum, saygılar

Screenshot_2022-09-16-18-25-55-245_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2022-09-17-15-29-14-975_com.miui.gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mertas1996    0

Bu bel çevresi nasıl gider, biliyorum bölgesel yağ yakımı diye bir şey yok ama yüzdük bardağın son damlasına geldik, yorumlarınız benim için çok değerli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Dostum sol alt kosede ki whatsapp butonundan Yohimbine temin edebilirsin. Aralikli oruc+ yuksek proteinli beslenme (mumkunse sifir karb) + yohimbine ve kafein ile guzel sonuc alirsin. Ben clen kullanmayi ne zaman denesem 2 gun dayanabiliyordum carpintidan oturu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996    0
gymibo, 20 dakika önce yazdı:

Dostum sol alt kosede ki whatsapp butonundan Yohimbine temin edebilirsin. Aralikli oruc+ yuksek proteinli beslenme (mumkunse sifir karb) + yohimbine ve kafein ile guzel sonuc alirsin. Ben clen kullanmayi ne zaman denesem 2 gun dayanabiliyordum carpintidan oturu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Herkeste aynı etkiyi yaratıyor mu bilmiyorum ama fragment önerdi kime sorsam, maliyeti yüksek olduğu için kullanamadim ve bu sporun pahalı olduğunu biliyorum ama clen + stanozol da çok güzel etkiler verir dediler, detaylı bilgiyi sizden öğrenmek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

valla yağlar çok bölgesel fragment daha iyi olur :)

bence 4 hafta no carb yap az daha yağ yak clen ağir gelebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996    0
holyland, 5 dakika önce yazdı:

valla yağlar çok bölgesel fragment daha iyi olur :)

bence 4 hafta no carb yap az daha yağ yak clen ağir gelebilir

Sorma kral, genetik denen şeyi tam anlamıyla yaşıyorum, bütün anne tarafı böyle, ne kadar atarsam atayım bir de işin gerçek boyutu yağları atsam bile sonrasında sarkma problemi olucak, zorlu bir dönem ama başarıcaz başka yolu yok:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mertas1996, 39 dakika önce yazdı:

Herkeste aynı etkiyi yaratıyor mu bilmiyorum ama fragment önerdi kime sorsam, maliyeti yüksek olduğu için kullanamadim ve bu sporun pahalı olduğunu biliyorum ama clen + stanozol da çok güzel etkiler verir dediler, detaylı bilgiyi sizden öğrenmek istiyorum

Fragment + dedigim beslenme + testo enant + masteron + yohimbine kullandim. Konum mevcut 1 aylik degisime bakabilirsin. Clenin mevzusu zaten kalp atim hizini arttirmasi. Cidden zorluyor. Fragment + yohimbine oneririm fakat butce mevzusu varsa ki soyledigine gore var tercihimi clen yerine yohimbine + testo olarak kullanirdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996    0

Testo steroid olarak mı geçiyor hocam? Anabolik kullanmak istemiyorum açıkçası, clen biraz daha masum olduğunu düşündüğüm için geçtim, çok bilgi sahibi değilim, yohimbine üstüne basılarak söyleniyor araştıracağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Doğal yollarla çok rahat yakabilirsin bel bölgesini de.

Termal korse kullanımı, no carb, düzenli kardiyo. Yoğun kafein, yoğun su. Çok kısa süre içerisinde beli götürebilirsin, yağ yakabilirsin. 

Benim de yağ toplayan bölgem, simit-bel bölgesi ancak bu dediklerim ile ben sağlam etki gördüm, bel kalmadı şuan. İstikrar ve azim, ve de gerçekten carb almayacaksın. 

Dipnot: Şahsi tavsiyem şuan herhangi bir şey kullanmana gerek yok, ek takviye olabilir Bcaa, Kreatin gibi ancak Clen gerektirmiyor bence.

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996    0
Alaz, Bir saat önce yazdı:

Termal korse kullanımı, no carb, düzenli kardiyo. Yoğun kafein, yoğun su. Çok kısa süre içerisinde beli götürebilirsin, yağ yakabilirsin. 

Benim de yağ toplayan bölgem, simit-bel bölgesi ancak bu dediklerim ile ben sağlam etki gördüm, bel kalmadı şuan. İstikrar ve azim, ve de gerçekten carb almayacaksın. 

Dipnot: Şahsi tavsiyem şuan herhangi bir şey kullanmana gerek yok, ek takviye olabilir Bcaa, Kreatin gibi ancak Clen gerektirmiyor bence.

Deneyeceğim hocam, sonrasında düşünürüm, termal korse için herhangi bildiğin bir yer varsa yardımcı olursan sevinirim 

Alaz, Bir saat önce yazdı:

Bir de hocam,yoğun kafein, bunu ek gıda olarak almamda sakınca var mı yoksa kahveden mi alayım? Kahveyi çok severim ama şekersiz içemiyorum bu yüzden içmiyorum bu aralar

Kafein yoğun derken kaç mg kullanmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mertas1996, 20 dakika önce yazdı:

Bir de hocam,yoğun kafein, bunu ek gıda olarak almamda sakınca var mı yoksa kahveden mi alayım? Kahveyi çok severim ama şekersiz içemiyorum bu yüzden içmiyorum bu aralar

Sekersiz icmeye alistir,yavas yavas begenmeye baslarsin.Yoksa piyasada kafein takviyeleri piyasada mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mertas1996, Bir saat önce yazdı:

Deneyeceğim hocam, sonrasında düşünürüm, termal korse için herhangi bildiğin bir yer varsa yardımcı olursan sevinirim 

Kafein yoğun derken kaç mg kullanmalıyım?

Kahveden alman en doğrusu. Şekersiz içmeye alışmalı, alıştırmalısın. Yoğun derken oranı kendi vücuduna göre belirleyeceksin. Vücudunun kafeine hassasiyeti önemli.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

İlaçla gelen ilacı bırakınca gider.

Aç karnına nabzın 130-140 olacak şekilde yürüyüş yapmak optimum düzeyde yağ yakımı sağlar. Ve tabiki kalori açığı oluşturarak bunu yapmak lazım. Bir sürü yöntem var sabırla denemeye devam et.

Göze hoş görünen vücuda ulaşmadan ilaca başlamak yanlış bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.