Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Testoyagiz

Formum bir anda söndü

Önerilen İletiler

Testoyagiz    1

Selamlar,bolde testo küründeyim güzel gidiyor beslenmemden ve antrenmanından taviz vermiyorum çok güzel bir form tutmuştum ta ki bir kaç gün öncesine kadar.son bir haftada 3 kilo aldım sadece tartıya yansıyor gözüme güzel gözükmüyor küçüldüğümü falan hissediyorum 2 hafta önce artık haşlamayı bıraktım baharatla yiyorum tavuğu ondan su tuttu da gözüme kötü gözüküyor anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

650gr pirinç 

500gr tavuk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testoyagiz    1
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Plato yaşanan durumlarda dalgalı karbohidrat dediğimiz sistemi uygulayarak biraz şoklama yapabilirsin vücuduna. 
Arkadaşlar Kapadokya balonu değilsiniz durmadan şişesiniz ya da Mermerden heykel değilsiniz her tık tık vuruşta yontulup şekillenesiniz.
Yer yer inişler olacak, sönüşler olacak, güç gelmeyen voltajın zayıf olduğu zamanlar olacak, olacak da olacak...

Burada önemli nokta paniğe kapılmayın kimse Dünyanın tek Vücutçusu olmadı olmayacak, sakin ol. Düşersin de kalkarsın da.
Beslenmen ile oyna, antrenman şiddetin ile oyna. Haftada 1 yapıyorsan her bölgeye antrenman, 2'ye çıkarmayı dene, ne bileyim Push-Pull-Legs usulü dene (zaten moda yaptılar bu sene bunu iyice), ya da tam tersine haftada 2 çalışıyorsan belki vücut vitesi düşürmek istiyor haftada 1'e düşür.

Yani kendi üzerinde değişiklikler ile gözlemle. Karb ayarını Protein ayarını değiştir vs. Buradan net bir cevap veremeyiz ki. Birebir ders verdiğim kişileri bile formuna bakıyorum, üzerinde oynayıp gözlemliyoruz. Her şey bir anda pat diye olmuyor değişiklikler her zaman oluyor ve olacak bu işin cilvesi bu.

Sağlıklı sporlar...

Öncelikle teşekkür ediyorum cevabınız için.Dalgalı karbonhidrat tam olarak nedir biraz daha açar mısınız beslenmeme oynamak benim de aklıma geldi veya sağlam bir cheat mi yapsam

tarihinde Testoyagiz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bende benzer durumlar olduğunda vücut kendini kapattığında çok clean beslenip emek verdiğim bir dönem ise protein kaynaklarımı yağlı kıyma ile değiştiriyorum biraz kirli temiz tarzı beslenmeye geçiyorum. Eğer normal bir dönem ise cheat leri arttırıyorum özellikle pizza tarzı karb ağırlıklı besinlerle kaloriyi arttırıyorum idman şiddetlerini arttırıyorum. Robot değiliz sonuçta belli bir sistemi uzun zaman uygulayınca vücutta o sisteme adepte oluyor yağ yakımı veya kas gelişimi yavaşlayabiliyor kendini tanıyıp her cycle da oynamalar yapılmalıdır. Benim vücudum bu tarz kendini kapattığında uyguladığım bir diğer sistemde beslenme uyku vs sabit tutup değişiklik yapmadan full body idmanlara dönmek oluyor özellikle kompleks hareketlere ağırlık veriyorum deadlift gibi  düşük tekrar hatta belki 1-2 olabildiğince yüksek ağırlık odaklı hareket ediyorum gibi gibi ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

3 gün 4 gün karbonhidrat yarıya düşür ve herzamankinden daha fazla su iç 5. Günden itibaren suyu normale indir bu seferde karbonhidrat a yüklen, sönen görüntü tekrar şişicektir diye düşünüyorum, bu tarz beslenme olaylarını kendinde değiştire değiştire kullan, artık pump olamıyorsan yada bahsettiğin gibi adelelrin küçük gibi gözüküyorsa 3-4 gün karbonhidrat ile oynarsan düzelme olur, en azından bende öle oluyor, haftalarca sabit beslenme biryerden sonra fayda etmiyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
mcanmeco, 15 dakika önce yazdı:

3 gün 4 gün karbonhidrat yarıya düşür ve herzamankinden daha fazla su iç 5. Günden itibaren suyu normale indir bu seferde karbonhidrat a yüklen, sönen görüntü tekrar şişicektir diye düşünüyorum, bu tarz beslenme olaylarını kendinde değiştire değiştire kullan, artık pump olamıyorsan yada bahsettiğin gibi adelelrin küçük gibi gözüküyorsa 3-4 gün karbonhidrat ile oynarsan düzelme olur, en azından bende öle oluyor, haftalarca sabit beslenme biryerden sonra fayda etmiyor 

katılıyorum biraz boşaltıp tekrar doldurduğunda adele daha canlı gözüküyor. Birazda aynı yağ oranında kalınca insülin direnci oluşuyor oda bende sönük durmama sebep oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mcanmeco, 6 saat önce yazdı:

En çok verim aldığım şeylerden bir tanesi bildiğin depoları boşaltıyorsun 2. günden itibaren sürekli tuvalete çıkmaya başlıyorsun, ben 1 hafta yapıp 0 a kadar indiriyorum carbı sönüyorum gücüm azalıyor ama toplamam çok daha hızlı oluyor proteini de ters korelasyonda arttırıyorum çok verim alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.