Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anak1nskyw4lk3r

Arimidex'in bulk ve duygusal etkileri

Önerilen İletiler

Merhaba herkese. Testo e Bolde Dianabol kürü 3. haftasındayım. Arimidex kullanımı hakkında bir tecrübemi yazmak istedim. Normalde yan etki hissetmememe rağmen 3 günde 1 alıyordum. Bu süreçte kütle koyma hızım çok yavaştı. Gelişiyordum fakat kilo düzgün artmıyordu. Son 1 haftadır Arimidex almayı bıraktım. 2 haftadır alamadığım kütleyi 1 haftadan kısa sürede koydum. Ağrı ya da jine belirtisi de olmuyor. Bulk sürecinde zorda kalmadıkça Arimidex almamaya karar verdim. Ayrıca, bunun haricinde Arimidex almamanın psikolojik bir yan etkisi mi denir ne denir bilmiyorum da. Malum kişiye mesaj atmamak için zor tutuyorum kendimi. Mantıksız olduğunu bilsem de duygusal olarak feci hisler yaşıyorum son 1 haftadır yerli yersiz özleme durumu. Özellikle son birkaç gündür. Bunun östrojenle bir alakası var değil mi? Sanırım buna bulk sürecimin iyi geçmesi için dayanmak zorundayım. Forumun tecrübeli abilerinden öneriler bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
anak1nskyw4lk3r, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba herkese. Testo e Bolde Dianabol kürü 3. haftasındayım. Arimidex kullanımı hakkında bir tecrübemi yazmak istedim. Normalde yan etki hissetmememe rağmen 3 günde 1 alıyordum. Bu süreçte kütle koyma hızım çok yavaştı. Gelişiyordum fakat kilo düzgün artmıyordu. Son 1 haftadır Arimidex almayı bıraktım. 2 haftadır alamadığım kütleyi 1 haftadan kısa sürede koydum. Ağrı ya da jine belirtisi de olmuyor. Bulk sürecinde zorda kalmadıkça Arimidex almamaya karar verdim. Ayrıca, bunun haricinde Arimidex almamanın psikolojik bir yan etkisi mi denir ne denir bilmiyorum da. Malum kişiye mesaj atmamak için zor tutuyorum kendimi. Mantıksız olduğunu bilsem de duygusal olarak feci hisler yaşıyorum son 1 haftadır yerli yersiz özleme durumu. Özellikle son birkaç gündür. Bunun östrojenle bir alakası var değil mi? Sanırım buna bulk sürecimin iyi geçmesi için dayanmak zorundayım. Forumun tecrübeli abilerinden öneriler bekliyorum.

Belirtdiğin durumlar gayet normal duygusallık normal ruh hali değilşişi vs yaşabilirsin.

Arimidex kür sonlarına doğru kullanmayı öneririm yada belirti olmaya başladığında.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Defalarca burdaki yazılara yazdım zaten gereksiZ arimidex kullanmak kürünüzü çöpe atar fazla geç olmadan en azından hatadan dönmüşsün..

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8

Hocam ilaç teminini kimden yapıyorsunuz. Kısaltarak söyler misiniz? Aynı küre başlıcam ama kür bitimine 2 hafta kala kullanmaya başlıcam arimedexi. Deneyimlerinizi de paylaşır mısınız şimdiye kadar ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
anak1nskyw4lk3r, 21.09.2022 - 10:38 yazdı:

Jinekomasti belirtisi olmaması östrojenin düşük olduğu anlamına gelmiyor. Büyük ihtimal hem testodan hem de dianabolden dolayı gelen östrojen artışından kaynaklı bu tarz bir şey yaşıyorsun, 3 günde 1 tam tablet almak yerine yarım tablet al, ondan sonra değişimi gözlemle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Jinekomasti belirtisi olmaması östrojenin düşük olduğu anlamına gelmiyor. Büyük ihtimal hem testodan hem de dianabolden dolayı gelen östrojen artışından kaynaklı bu tarz bir şey yaşıyorsun, 3 günde 1 tam tablet almak yerine yarım tablet al, ondan sonra değişimi gözlemle. 

Hocam arimidex ve letrozol gibi antiöstrojenleri birden keserseniz ani östrojen artışıyla karşılaşırsınız bence aromasin alın aniden bırakmak isterseniz östrojen birden artmaz arimidex kafaya göre bırakılmaz da alınmazda ben östrojen beni rahtsız edene kadar kullanmadım

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
anak1nskyw4lk3r, 21/09/2022 - 10:38 yazdı:

Daha önce açtığım konuyu okuyabilirsin.libidoda düşüş görene kadar arimidex alma jinekodan korunmak için düzenli tamoksifen kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Arimidexin değil düşük östrojenin etkisi yaşadıkların. Zaten DHT küründesin, arimidex çok gereksiz olmuş. Üstelik danabol varken arimidex almak, danabol gibi zaten zararlı anaboliği komple boşa çıkarmış. Boşuna yan etkisini yaşamışsın. 

Gereksiz koruyucu sadece kür baltalar. Önce test sonra önlem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Ağrı ya da jine belirtisi de olmuyor. Bulk sürecinde zorda kalmadıkça Arimidex almamaya karar verdim. Ayrıca, bunun haricinde Arimidex almamanın psikolojik bir yan etkisi mi denir ne denir bilmiyorum da. Malum kişiye mesaj atmamak için zor tutuyorum kendimi. Mantıksız olduğunu bilsem de duygusal olarak feci hisler yaşıyorum son 1 haftadır yerli yersiz özleme durumu. Özellikle son birkaç gündür. Bunun östrojenle bir alakası var değil mi? Sanırım buna bulk sürecimin iyi geçmesi için dayanmak zorundayım. Forumun tecrübeli abilerinden öneriler bekliyorum.

İnsan biyolojik bir makine sonuçta.. Eğer obez bir adamın östrojen değeriyle dolaşıp, süper sertlik, sosyallikte kararlılık vs bekliyorsak bu saçmalamak olur.

Östrojen diplerde dolaşsa değil o kişi, dünya umurunda olmaz muhtemelen. 

Ama östrojen kararlı düzeylerde seyretse hayatında daha "driven" olmak mümkünleşir.

Meme ucu ve penisle bitmediği gibi, lanet psikoloji giriyor işin içine. Östrojenin sağladığı kolajen sentezi desteğini yok say diyen yok, yüksek testosterondan koruma etkisini de yoksay diyen yok. Ama her vücut farklı tepki veriyor işte. Test-only giden birinin öfke sorunları gerçekten şiddetlenebildiği gibi, tren kullanıp gayet iyi durumda olan insanlar var.

Bence "kürü baltalamak" kavramıyla, kadınlık yolunda fazlaca adım atmayı özdeşleştirmemek gerek.

Şuan anlattığın kadarıyla, bu durumdan memnun değilsin, gerekirse microdosing yapıp östrojeni, seni daha kararlı düşünebileceğin değerlere indirmek, sana zarardan çok fayda sağlayacak gibi görünüyor.

Test ve dbol östrojene dönüşürken, bolde bunu ne kadar baskılayabilecek orası ayrı soru, ve görünen baskılayamamış. Bu konuda @rastlantisal abiyle ters düşüyorum. 

Östrojeni kontrol et diyerek, tüm forumla ters düşüyorum.

Ama karar senin.. Bazı bünyeler kadınların periyodik dönemlerindeki östrojen değerlerini tolere edemiyor. Ayrıca buna ihtiyacımız da yok.

Steroid forumlarının, TRT forumlarını takip etmeyip, yiyip östrojeni salıp, östrojenin de gereksiz su tutumu ve artırdığı tansiyonla dolaşmayı sevdikleri gerçeği bir süre daha değişmeyecek gibi..

Geçmiş olsun

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Şunu da eklemek gerek. 20'li yaşlarında olan bir erkeğin hayatına girip partnerleri ve erkekte bıraktığı etkiler ortadayken, durumu zorlaştırmak neden? 

Östrojeni salmak kişiye yaramıyorsa, çözüm yolunda adımlar atılmalı, yoksa kendi yarattığı zindanın içinde solumaya, ayağına bağladığı zincirle yol almaya çalışmaya devam etmek kaçınılmaz gibi.

İlaçları teker teker deneyip, ileride tekrar kullanacakken, "Quality of Life" meselesinden olmamak gerek derim. Hayatın belki de en tatlı anlarındayız, 2kg kas koyacaz diye salak saçma psikolojilere girip kendimizi yorabiliyoruz. Aptal olmayıp, aynı hatayı ikinciye demeyelim ama üçüncüye yapmamak fazlasıyla işimize gelir.

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Sanıyorum E2 konusunu tam anlatamadım. 

Başka yazılarımda da bunu belirttim. "Ereksiyonun bozulacağı noktaya kadar" dokunmamak gerek. Diğer taraftan yüksek E2 psikolojide ne kadar etkili ise, düşük E2 çok daha fazla etkili. Bizzat yaşadım gözlemledim bunu. Her şeyden öte paranoya, panik atak hali, manik depresif hal düşük E2 seviyesinde görülüyor. Yüksek E2 ise duygusal triplere sokuyor. Ayrıca küre testosteron eklememizin sebebi zaten "korunmak". Cinsiyet belirleyici hormonlar üzerinde oynadığımız için cinsel tercih seçiminden değişikliğe neden olmaması için alıyoruz. Yani testosteron yüksek seviyede seyrederken yükselen E2 dediğin şeyleri yapmıyor. Aradaki balans çok önemli. O yüzden testosteronsuz anabolik kullanımına şiddetle karşıyım. Daha evvel başlıklarda bununla ilgili yazdım. Testosteronun protein sentezi üzerindeki etkisi, diğer anaboliklere göre düşük kalıyor. Yani sentez için değil bilakis kürlerde korunmak için ekliyoruz. 

Mesela E2 üzerinden iş gören danabol alıyorsan niye E2 baskılamaya çalışıyorsun? Burada bir tezatlık var. Keza farkındaysan arkadaş da düşük E2 seviyesinden mustarip. Östrojeni salmamış bilakis baskılamış. 

"Bence "kürü baltalamak" kavramıyla, kadınlık yolunda fazlaca adım atmayı özdeşleştirmemek gerek." şu cümlene katılmıyorum. Bu varsayıma göre doğuştan E2 seviyesi düşük kişiler daha erkek oluyor. Doğuştan E2 seviyesi yüksek olanlar ise daha feminen tavırlar sergilemesi gerekiyor. Şahsi gözlemlerime göre (ki emin ol çok geniş bir yelpazeyi içerir) doğuştan yüksek testo ve üst limite yakın E2 sahiplerinin hem daha iyi geliştiğini hem de oldukça yüksek seviyede cinsel hayata sahip olduklarını söyleyebilirim. Burası hariç sosyal medyadan ve sosyal çevremden çok fazla kişi çok fazla soru soruyor. Çoğundan da test istiyorum. 

Bu işin kesin siyahı yada kesin beyazı yok. Kişiye göre şekillenmiş planları var. Kişiye göre korunma yöntemleri var.

Mesela boldenonun bendeki etkisi (400mg / hafta) çömelik kalkarken acılar içinde bırakacak kramplara neden olan düşük e2 idi. Hiç bir antiaromataz kullanmadığım halde. Alt sınırın altında e2 seviyesi yüzünden.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
susuzadam, 7 saat önce yazdı:

. Test-only giden birinin öfke sorunları gerçekten şiddetlenebildiği gibi, tren kullanıp gayet iyi durumda olan insanlar var.

Tren a küründeyim şuan hayatımda hiç olmadığım kadar sakin birisiyim normalde çok fazla agresifim :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Mesela E2 üzerinden iş gören danabol alıyorsan niye E2 baskılamaya çalışıyorsun? Burada bir tezatlık var. Keza farkındaysan arkadaş da düşük E2 seviyesinden mustarip. Östrojeni salmamış bilakis baskılamış. 

Arimidex almamaya karar verdim. Ayrıca, bunun haricinde Arimidex almamanın psikolojik bir yan etkisi mi denir ne denir bilmiyorum da. Malum kişiye mesaj atmamak için zor tutuyorum kendimi. Mantıksız olduğunu bilsem de duygusal olarak feci hisler yaşıyorum son 1 haftadır yerli yersiz özleme durumu. Özellikle son birkaç gündür.

Arimidex zaten yarı ömrü kısa bir ilaç. Kendisi de belirttiği gibi, almayı kesmiş. Vaka östrojen kontrolünü bırakmakla başlıyor aslında.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
susuzadam, 16 dakika önce yazdı:

Arimidex zaten yarı ömrü kısa bir ilaç. Kendisi de belirttiği gibi, almayı kesmiş. Vaka östrojen kontrolünü bırakmakla başlıyor aslında.

Hah şimdi oldu. Afedersin ben o kısmı kaçırmışım. 

Şahsi fikrime göre danabol kesilmeli. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Arimidex'in yarı ömrüne 3 gün denilse bile eğer 1 gün bile olsa düzenli bir şekilde alınmazsa östrojenik yan etkiler kendini belli ediyor, en azından bende ve diğer kullanan kişilerde böyle oldu. Bu nedenledir ki yurtdışında arimidex yerine çoğunlukla aromasin kullanılıyor aromataz inhibitörü olarak. Aromasin steroidal yapılı bir aromataz inhibitörü o yüzden yağ içeriği kısmen yüsek bir öğunden sonra alınırsa etkisi daha iyi hissediliyor, arimidex ile arasındaki belirgin farklardan biri.

Ayrıca kürü 'baltalamak' kavramı bana göre de pek mantıklı değil, her birey farklı. Kendi üzerinde gözlemleyip, farklı yöntemler deneyip ilerlemek gerekiyor. En yakın sürede kan tahlili yaptır ona göre hareket edersin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Bu varsayıma göre doğuştan E2 seviyesi düşük kişiler daha erkek oluyor. Doğuştan E2 seviyesi yüksek olanlar ise daha feminen tavırlar sergilemesi gerekiyor. Şahsi gözlemlerime göre (ki emin ol çok geniş bir yelpazeyi içerir) doğuştan yüksek testo ve üst limite yakın E2 sahiplerinin hem daha iyi geliştiğini hem de oldukça yüksek seviyede cinsel hayata sahip olduklarını söyleyebilirim.

Konunun özeti budur.Bizzat kendimde üst sınır e2 ve yüksek testo ile genetik olarak kodlanmışım.Büyürken nasıl kolay büyüdüğümü de Ümit abi ve eski diğer arkadaşlar biliyor zaten kesinlikle katılıyorum.Ayrıca Ümit abi seni tebrik ederim cidden her cümlen mantık çerçevesinde ve doğru yola çıkan cümleler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: 6arrows
      bir sonraki bulk kürüm için planlama yapıp ürünleri stoklamak istiyorum. amacım olabildiğince kuru bir şekilde büyümek.
        şu anda 77kg 178boy yaşım ise 25.   en son haftalık 180 mg propinat, masteron ve tren kullandım yaklaşık 6 hafta kadar    86 hafta kadar testo enanthate ve piramit şeklinde t3 kullanarak yağ oranımı iyice düşürmek istiyorum. burda merak ettiğim t3 kullanımında testoyu haftalık 100-125 mg kullanmak kas kaybına sebep olur mu? testo dozajını ve günlük karb miktarını nasıl ayarlamalıyım?   bundan sonra bulk kürümü tamamlayıp pctye geçme niyetim var. planlamam bu şekilde   1-20 hafta testo cyp 500mg 1-15 hafta bolde 500mg 1-5 hafta turinabol 30mg 1-10 hafta deca 250 mg veya 4-16 hafta npp 200mg   ilaçları zphc ve spectrum kullanacağım. cyp yerine enanthate da kullanabilirim o durumda iran testo kullanırım.   daha önce deca kullandım fakat boldenon kullanmadım bunun için tavsiyeleriniz nelerdir? ayrıca ürünler ve dozajlamaları hakkında yorumlarınız nelerdir? @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar @Diver @SPECTRE
    • Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.