Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Şah_ismail

Ilk kürüm için yardım

Önerilen İletiler

Şah_ismail    1

Arkadaşlar merhaba, 8 aydır ağırlık çalışıyorum boyum 176, kilom 60, kaldırdığım ağırlıkların kilolarını arttırmak, kas kütlesi eklemek istiyorum, daha önce hiç bir kür deneyimim olmadı nasıl bir yol izlemeliyim, bu süreçte sağlığımla ilgili kalıcı bir hasar olur mu ?, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.357
Şah_ismail, 56 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, 8 aydır ağırlık çalışıyorum boyum 176, kilom 60, kaldırdığım ağırlıkların kilolarını arttırmak, kas kütlesi eklemek istiyorum, daha önce hiç bir kür deneyimim olmadı nasıl bir yol izlemeliyim, bu süreçte sağlığımla ilgili kalıcı bir hasar olur mu ?, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sağlık konusunda kimse net birşey söyleyemez sen tüm riskleri göz alarak başlamalısın. İlaç konusunda aceleci davranmamanı öneririm.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

8 ayda kaç kilo aldın bilmiyorum ama şuan baya zayıfsın. Beslenme antreman ve dinlenmeyi tam olarak öğrenmeden, hayatına adapte etmeden ilaçlara girersen daha düşük verim alırsın ve aldığın riske harcadığın paraya değmez. Anladığım kadarıyla heveslisin ama ilaçlar hakkında bir bilgin yok piyasa dolandırıcı kaynıyor paranı ve sağlığını riske atmamak icin burada ufak arastirmalar yaparak gelecekte yapacağın kür hakkında fikir sahibi olabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

8 ay ilaç için çok erken olduğunu düşünüyorum. Beslenme düzenini,antreman düzenini hayatına entegre edip doğal bir şekilde ilerlemeden ilaca bulaşma yoksa ilaç alsan da gelişemessin ve hormonlarını bozman yanına kalır. Kalıcı bir hasar olabilir, ilaçlar herkeste aynı etkiyi yapmıyor.Dediklerimi anlayıp tamamladın diyelim, ilk kür olarak 8 aylık sporcu olduğun için benim sana önerim düşük doz only testo ent. olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şah_ismail    1
swager, 29 dakika önce yazdı:

8 ayda kaç kilo aldın bilmiyorum ama şuan baya zayıfsın. Beslenme antreman ve dinlenmeyi tam olarak öğrenmeden, hayatına adapte etmeden ilaçlara girersen daha düşük verim alırsın ve aldığın riske harcadığın paraya değmez. Anladığım kadarıyla heveslisin ama ilaçlar hakkında bir bilgin yok piyasa dolandırıcı kaynıyor paranı ve sağlığını riske atmamak icin burada ufak arastirmalar yaparak gelecekte yapacağın kür hakkında fikir sahibi olabilirsin.

yorumunuz için teşekkür ederim, 8 ayda 6 kilo aldım hafif yağlı bir vücudum var, beslenme düzenini kendim mi ayarlamalıyım yoksa bir bilenden program mı almalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şah_ismail    1
quacky, 17 dakika önce yazdı:

8 ay ilaç için çok erken olduğunu düşünüyorum. Beslenme düzenini,antreman düzenini hayatına entegre edip doğal bir şekilde ilerlemeden ilaca bulaşma yoksa ilaç alsan da gelişemessin ve hormonlarını bozman yanına kalır. Kalıcı bir hasar olabilir, ilaçlar herkeste aynı etkiyi yapmıyor.Dediklerimi anlayıp tamamladın diyelim, ilk kür olarak 8 aylık sporcu olduğun için benim sana önerim düşük doz only testo ent. olur.

Söylediğiniz ilacı tek başına mı almam gerekiyor hocam yoksa ilaveten başka bir şey var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Şah_ismail, 4 dakika önce yazdı:

Söylediğiniz ilacı tek başına mı almam gerekiyor hocam yoksa ilaveten başka bir şey var mı

İlaveten başka bir şeye gerek yok doğal limitlerinize daha çok vakit olduğundan bu durumda size düşük doz testo ent. bile yeterli gelir, boş yere bütçeni ve sağlığını zorlama bence.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.357
Şah_ismail, 12 dakika önce yazdı:

yorumunuz için teşekkür ederim, 8 ayda 6 kilo aldım hafif yağlı bir vücudum var, beslenme düzenini kendim mi ayarlamalıyım yoksa bir bilenden program mı almalıyım ?

yaşınız kaçtı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.357
Şah_ismail, Şimdi yazdı:

18

Hormonların daha tam oturmamışken hormonlarını bozma dostum. Natural olarak en fazla gelişim alacağın yıllar bu zamanlar ilaca ihtiyacın yok bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şah_ismail    1
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Hormonların daha tam oturmamışken hormonlarını bozma dostum. Natural olarak en fazla gelişim alacağın yıllar bu zamanlar ilaca ihtiyacın yok bence.

Aslen motivasyon sağlaması için kullanmak istiyorum çünkü çoğu kaldırdığım ağırlıklarda bir türlü üstüne ekleyip daha fazlasını kaldıramıyorum, kas kütlesi koyamıyorum, bu da bir yerden sonra moralimi yormaya başlıyor, artık benim beceriksizliğimden midir bilemiyorum

tarihinde Şah_ismail tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.357
Şah_ismail, Şimdi yazdı:

Aslen motivasyon sağlaması için kullanmak istiyorum çünkü çoğu kaldırdığım ağırlıklarda bir türlü üstüne ekleyip daha fazlasını kaldıramıyorum, kas kütlesi koyamıyorum, bu da bir yerden sonra moralimi yormaya başlıyor, artık benim beceriksizliğimden midir bilemiyorum

yanlış yaptığın bir çok şey olabilir: yeterince dinlenememe ,yanlış beslenme, çok fazla çöp set bu böyle uzar gider

bunlardan emin olmadan yılana sarılmak mantıklı gelmiyor bana 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
Şah_ismail, 28 dakika önce yazdı:

Motivasyon sağlamak amacı ile 18 yaşında küre girmen bence çok yanlış. Motivasyon amacı ile küre girmek yaşın büyük olsa bile yanlış bana göre. Arkadaşın da yazdığı gibi ağırlık artıramamanın kür ile hiçbir ilgisi yok. Düzgün beslenme dinlenme ve yaptğın antrenmanların verimi ile ilgili büyük olasıkla. 

Beslenmeni kilo boy ve yağ oranına göre ayarlamalısın. Antrenmandan 1 saat kadar önce düzgün karbonhidrat tüketiyor musun mesela? Antrenmanlarını doğru yaptığından ve hedef kasları gerçekten yıprattığından emin misin? Antrenmandan sonraki beslenmen yeterli mi? Ayrıca mental olarak kendini kötü hissediyorsan yine antrenmanlarda istediğin verimi alamazsın.

Günde kaç gr karbonhidrat protein ve yağ alıyorsun mesela bunları ölçüyor ve düzenli bir sistem belirliyor musun?

Vücuduna antrenmanlarına ve beslenmene dair öğrenmen gereken birçok şey varken küre girmeni hiçbir şekilde önermiyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NaturalKing    10

Önce Antrenman sistemini ve beslenmeni oturt. Şu an sadece günde 5gr creatine alsan o sana yeter. Bol su iç. Kilo almakta zorlananlarda genelde B vitamini düşük oluyor. B vitamin komplekside alabilirsin. Yada bigjoyun ester c multivitamini var. Onuda kullanabilirsin.

Temelde güç artışı beslenme ile alakalıdır. Sen bi oturuşta 2 ekmek yiyecek düzeyde değilsen gücün artmaz ve büyüyemezsin. Büyümek için yemek yemen lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmetka    8
Şah_ismail, Bir saat önce yazdı:

Daha beslenmeni,uykunu veya idmanı düzene sokacak bir iraden yokken küre girmek istiyorsun :D Eğer alacaksanda internette karşına çıkan ilk sayfadan alma sana muhtemelen sadece bunu söyleyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.