Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

Ilk kürde yaşadığım duygu değişiklikleri yardım lütfen

Önerilen İletiler

proliqht1    147

Merhabalar 28 yaşındayım dün 250 sustanon ile 100 prima aynı şırınga çekip enjekte ettim hersey gayet güzeldi

Antrenmana gittim enjeksiyondan 3 4 saat sonra oradada hersey sorunsuzdu, eve gittim yemek yerken birden

Ateş bastı mide bulantısı vs anı duygu değişimleri ve panik atak yaşadım 

Ben anti depresyon ilacı kullanan birisiyim 1.5 yıl önce falan panik atak krizi geçirmiştim , anksiyete var ama hayatım mükemmeldi

Steroidi Bi vurduk Bi hüzünlü Bi iyi hissettiriyor bazen ağlatacak gibi bazen daha farklı duygular var. Bu yaşadıklarım geçici mi yoksa 12 haftalık kür bitene kadar bu böyle devam mı edecek.

10 dk önce kotuydum ama şuan iyiyim , genelde yemek yerken kötü oluyorum ve yemek yeme performansım baya düştü 2 gündür zar zor.yiyorum

Lütfen bilgili tecrübeli insanlar yardımcı olursa memnun olurum

@rastlantisal @hectordoyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.356
proliqht1, 16 dakika önce yazdı:

Merhabalar 28 yaşındayım dün 250 sustanon ile 100 prima aynı şırınga çekip enjekte ettim hersey gayet güzeldi

Antrenmana gittim enjeksiyondan 3 4 saat sonra oradada hersey sorunsuzdu, eve gittim yemek yerken birden

Ben anti depresyon ilacı kullanan birisiyim 1.5 yıl önce falan panik atak krizi geçirmiştim , anksiyete var ama hayatım mükemmeldi

Steroidi Bi vurduk Bi hüzünlü Bi iyi hissettiriyor bazen ağlatacak gibi bazen daha farklı duygular var. Bu yaşadıklarım geçici mi yoksa 12 haftalık kür bitene kadar bu böyle devam mı edecek.

10 dk önce kotuydum ama şuan iyiyim , genelde yemek yerken kötü oluyorum ve yemek yeme performansım baya düştü 2 gündür zar zor.yiyorum

Bu iki konuyu okumanı öneririm.

İlaveten antidepresan kullanan insanların küre girmelerini doğru bulmuyorum. Hele senin gibi panik atak krizi geçirmiş birinin sustanon gibi hormon dalgalandıran bir testo karışımını seçmiş olması ayrıca ironik. 

12 hafta boyunca böyle gidebilir hatta daha da artabilir. Nihayetinde vücuda hormon almak gibi çok tehlikeli ve önemli bir işe girişmişsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Bu iki konuyu okumanı öneririm.

İlaveten antidepresan kullanan insanların küre girmelerini doğru bulmuyorum. Hele senin gibi panik atak krizi geçirmiş birinin sustanon gibi hormon dalgalandıran bir testo karışımını seçmiş olması ayrıca ironik. 

12 hafta boyunca böyle gidebilir hatta daha da artabilir. Nihayetinde vücuda hormon almak gibi çok tehlikeli ve önemli bir işe girişmişsin. 

Abim okudum iyice ikisinde bir kaç hafta daha devam edeyim devam ederse ilacı bırakırım artık öyle düşünüyorum.  Senin fikrin ve dusunc3n nedir ne yapmamı önerirsin. Güçlü iradem vardır ama.desigim gibi etkiledi yani baya değişik duygular yaşattı aynı depresyon gibi 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Abim okudum iyice ikisinde bir kaç hafta daha devam edeyim devam ederse ilacı bırakırım artık öyle düşünüyorum.  Senin fikrin ve dusunc3n nedir ne yapmamı önerirsin. Güçlü iradem vardır ama.desigim gibi etkiledi yani baya değişik duygular yaşattı aynı depresyon gibi 😀

Hormonlarınla mücadele çok zor iştir. Yemek yemek yada yememek gibi bir seçim değil bu.

Enhantate ile devam edip sık enjesiyonla stabil ruh hali yakalarsın diye düşünüyorum. Antidepresanlardan dolayı yükselen prolaktini de bir ayarda tutmak gerekecek. Hem kürden hem antidepresandan yükselince etkisi perişan edebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67

Aklından geçirmen gereken bir kür olduğu ve olabikicek belirtiler olduğunu düşünüp kendini rahatlatman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Hormonlarınla mücadele çok zor iştir. Yemek yemek yada yememek gibi bir seçim değil bu.

Enhantate ile devam edip sık enjesiyonla stabil ruh hali yakalarsın diye düşünüyorum. Antidepresanlardan dolayı yükselen prolaktini de bir ayarda tutmak gerekecek. Hem kürden hem antidepresandan yükselince etkisi perişan edebilir. 

Şuanda tüm kur malzemelerini aldım topladım bunlar dururken enhantate geçmek zor olabilir benim açımdan. Değişecek düşünceye gelirsem komple bırakırım hocam eldeki malzemelerine aldıgim fiyata birilerine verebilirim diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Antidepresan ve steroidler beraber kullanıldığında duygu durum değişiklikleri daha belirgin ve güçlü olabilir. Sustanonun içindeki test propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri kısa esterler oldukları için ve üstüne antidepresan kullanımın olduğu için 1 günde böyle etkileri hissedebilirsin. Ayrıca sustanon ve rimobolanın içindeki çözücü yağ ve diğer maddeler de vücudunda inflamasyona sebep olmuşta olabilir. Bu nedenle de iştah sorunu yaşıyor olabilirsin. 2-3 hafta devam et, eğer devam ederse bu etkiler o zaman steroid kürünü bırakman senin için daha iyi olur.

Bu arada antidepresan olarak hangi ilaçları kullanıyorsun yazabilir misin?

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Peki şöyle yapsak nasıl olur hocam sadece pazartesileri 250 susta 100 prima çekip vursam 4 hafta alışma süreci gibi daha sonra haftada 2 ye çıkartmam pazartesi perşembe 250 ye 100 şeklinde?

hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Antidepresan ve steroidler beraber kullanıldığında duygu durum değişiklikleri daha belirgin ve güçlü olabilir. Sustanonun içindeki test propiyonat ve fenilpropiyonat esterleri kısa esterler oldukları için ve üstüne antidepresan kullanımın olduğu için 1 günde böyle etkileri hissedebilirsin. Ayrıca sustanon ve rimobolanın içindeki çözücü yağ ve diğer maddeler de vücudunda inflamasyona sebep olmuşta olabilir. Bu nedenle de iştah sorunu yaşıyor olabilirsin. 2-3 hafta devam et, eğer devam ederse bu etkiler o zaman steroid kürünü bırakman senin için daha iyi olur.

Bu arada antidepresan olarak hangi ilaçları kullanıyorsun yazabilir misin?

Paxera 20 mg hocam ve sıfır yan etki yaptı bu ilaç bende ve 3. Aya geçeceğim , pandemide evde vs çok oturdum sosyal anksiyete oluştu insanlardan uzak duruyodum , ama şuan tam tersi çok sıcak kanlı konuşkan ve baya ozguvenli birisiyim 8 aydır falan düzenli spor ve yemekle birlikte çok düzgün yaşantım vardı aslında hala var ama şuanda ufak sıkıntı çıktı işte 😀

Kerem kurt, 1 saat önce yazdı:

Aklından geçirmen gereken bir kür olduğu ve olabikicek belirtiler olduğunu düşünüp kendini rahatlatman

Aynen hocam o düşünceye soktum kendimi , bu olayların ustesinden rahat gelebilen birisiyim ama yemek yeme sorunu biraz üzdü beni çünkü cidden baya güzel yemek yiyen birisiydim 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
proliqht1, 17 dakika önce yazdı:

Aynen hocam o düşünceye soktum kendimi , bu olayların ustesinden rahat gelebilen birisiyim ama yemek yeme sorunu biraz üzdü beni çünkü cidden baya güzel yemek yiyen birisiydim 😅

Cidden sorun etme aklında hep o kalsın ve kendini zorla miden büyücektie

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Aynı hastalıktan müzdaribim.antidepresan da kullanıyorum. Bende 3 yıl gibi bir süreyle tren hariç bir kötü bir tecrübe yaşatmamıştı ki geçen aya kadar. Bir benzerini de ben yaşadım. Aslında ilaçları kullanmadan bu sitede yan etkilerini araştırsan daha rahat olurdun. Adı üstünde panik atak herşey beyinde bitiyor. Sustanon yerine enanthate geçsen enjeksiyon öncesi paxera içsen faydası olur. Ateş çıkınca da parol. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Mhmt38, 16 dakika önce yazdı:

Aynı hastalıktan müzdaribim.antidepresan da kullanıyorum. Bende 3 yıl gibi bir süreyle tren hariç bir kötü bir tecrübe yaşatmamıştı ki geçen aya kadar. Bir benzerini de ben yaşadım. Aslında ilaçları kullanmadan bu sitede yan etkilerini araştırsan daha rahat olurdun. Adı üstünde panik atak herşey beyinde bitiyor. Sustanon yerine enanthate geçsen enjeksiyon öncesi paxera içsen faydası olur. Ateş çıkınca da parol. 

Abim  bilmediğimden soruyorum ağrı kesici icmek sıkıntı yaratır mı kürde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.356
proliqht1, 3 saat önce yazdı:

Peki şöyle yapsak nasıl olur hocam sadece pazartesileri 250 susta 100 prima çekip vursam 4 hafta alışma süreci gibi daha sonra haftada 2 ye çıkartmam pazartesi perşembe 250 ye 100 şeklinde?

Paxera 20 mg hocam ve sıfır yan etki yaptı bu ilaç bende ve 3. Aya geçeceğim , pandemide evde vs çok oturdum sosyal anksiyete oluştu insanlardan uzak duruyodum , ama şuan tam tersi çok sıcak kanlı konuşkan ve baya ozguvenli birisiyim 8 aydır falan düzenli spor ve yemekle birlikte çok düzgün yaşantım vardı aslında hala var ama şuanda ufak sıkıntı çıktı işte 😀

ne kadar uzun enjeksiyon o kadar dalgalanma ve o kadar sorun demek oluyor bu. Sevgili @agfitnesshocamın yazdıklarına kulak vermelisin. Kür, senin duygu değişimi için amplifikatör görevi görecektir. Zaten bununla baş edebiliyor olsan antidepresana ihtiyacın olmazdı. Hele sustanon? 

Küre girmek zorunda değilsin. Giriyorsan da bu çok sık testlerle (ki bunun için bütçe ayırman gerek) sık enjeksiyonla ve makul dozda yapman gerek. Misalen prolaktinin yükseldi yuttun yarım dostinex. Tavandan tabana inecek 10 gün. Al sana duygu dalgalanması vs vs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Kerem kurt, 6 saat önce yazdı:

Cidden sorun etme aklında hep o kalsın ve kendini zorla miden büyücektie

Eyvallah reis adamsınız şuan baya iyiyim bir kaç saattir , tek sorun bacagin baya ağrıması eğilirken falan zorluyor sanırım ödem yaptı 😅

agfitness, 5 saat önce yazdı:

Anabolizanlar endokrin ve biokimyevi tüm değerlerle oynar, kendi başına zaten saatli bomba gibidir kime ne zaman ne şiddette gümleyeceği ve ne kadar tahribat vereceği tamamen muammadır. Bir de Kür içerisindeyken Antibiotik ve Antidepresan kullanımı konusunda dikkatli olunmalı mümkün ise kür durdurulmalı diğer ilaçların tedavisi bittikten sonra küre devam edilmeli diye defalarca belirtmiştim.

Tercih kişinindir diyelim.

Sağlıklı sporlar…

Haklısınız hocam bu persm ikinci dozudaa vuracağım bakalım eğer devam ederse antidepresan kullanımı bittikten sonra küre geçerim

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

ne kadar uzun enjeksiyon o kadar dalgalanma ve o kadar sorun demek oluyor bu. Sevgili @agfitnesshocamın yazdıklarına kulak vermelisin. Kür, senin duygu değişimi için amplifikatör görevi görecektir. Zaten bununla baş edebiliyor olsan antidepresana ihtiyacın olmazdı. Hele sustanon? 

Küre girmek zorunda değilsin. Giriyorsan da bu çok sık testlerle (ki bunun için bütçe ayırman gerek) sık enjeksiyonla ve makul dozda yapman gerek. Misalen prolaktinin yükseldi yuttun yarım dostinex. Tavandan tabana inecek 10 gün. Al sana duygu dalgalanması vs vs. 

500 susta 200 prima çok gibi diyorsunuz yani hocam haftada . 

Mhmt38, 5 saat önce yazdı:

Hocam psikoloğuma danışayım olmadı enjeksiyon öncesinde kullanırım ilacı. Enjeksiyondan 3 5 saat önce gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
proliqht1, 10 dakika önce yazdı:

Eyvallah reis adamsınız şuan baya iyiyim bir kaç saattir , tek sorun bacagin baya ağrıması eğilirken falan zorluyor sanırım ödem yaptı 😅

Sağlık ksbini varsa burdur orda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

20220920_233152.thumb.jpg.6e54adfd6613e30e60b3672c180222dc.jpg20220920_233146.jpg

Bacağın durumu şuan böyle abiler hafif kızarık ve şiş diğerine göre, bununla çok hafif ateş var . Doğal bir süreç mi yoksa doktora gitmemi mi tavsiye edersiniz şişlik ve ödem için ?

Ateş için  parol vs alınabilir mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
proliqht1, 17 dakika önce yazdı:

20220920_233152.thumb.jpg.6e54adfd6613e30e60b3672c180222dc.jpg20220920_233146.jpg

Bacağın durumu şuan böyle abiler hafif kızarık ve şiş diğerine göre, bununla çok hafif ateş var . Doğal bir süreç mi yoksa doktora gitmemi mi tavsiye edersiniz şişlik ve ödem için ?

Ateş için  parol vs alınabilir mi.

Doktorluk bişey yok ödem ilaçtan ve stirel olmasına bağlı olabilir kaçladan yapman daha iyi olabilirdi ateş olayı da loving hocamızın açtığı konuda vardı 70 80 mg testo üreten vucüda yüksek mg ler yüklendiği için normal olabiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Kerem kurt, Şimdi yazdı:

Doktorluk bişey yok ödem ilaçtan ve stirel olmasına bağlı olabilir kaçladan yapman daha iyi olabilirdi ateş olayı da loving hocamızın açtığı konuda vardı 70 80 mg testo üreten vucüda yüksek mg ler yüklendiği için normal olabiliyor

Evet okudum. Benim profesyonel bir insanla görüşmem lazım aslında kafadaki tüm sorulari iletmemi ve cevabını almam. Yarın buranın whatsapindan soracağım bakalım bu hizmeti alabiliyor muyuz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.238
proliqht1, 7 dakika önce yazdı:

Evet okudum. Benim profesyonel bir insanla görüşmem lazım aslında kafadaki tüm sorulari iletmemi ve cevabını almam. Yarın buranın whatsapindan soracağım bakalım bu hizmeti alabiliyor muyuz 😅

Alamıyorsunuz.

(Sorunları çözüp ardınızdan gelen binlere kaynak olabilmek adına her sorununuzu forumda ilgili kategoriler altında çözüme kavuşturuyorsunuz herkes gibi.)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Gördüğüm kadarıyla psikolojin bu işlere girmek için yeterli seviyede değil.Yol yakınken vazgeçsen iyi olur bence bu şekilde herşeyi dert ederek kürünü mahvedeceksin üstelik sana kalan ondan sonra bıraktığı garip düşünceler olacak gibi.Bir düşün bence 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Gördüğüm kadarıyla psikolojin bu işlere girmek için yeterli seviyede değil.Yol yakınken vazgeçsen iyi olur bence bu şekilde herşeyi dert ederek kürünü mahvedeceksin üstelik sana kalan ondan sonra bıraktığı garip düşünceler olacak gibi.Bir düşün bence 👍🏻

Olabilir çok hırslı  bir insanım ama merakım da çok var. Bırakmak istemiyo bir yanım diğer yanımda eğer sürekli sağın solun sişerse iş hayatını vs etkiler düşünceleri geliyor. Teşekkür ederim fikrin ve yorumun için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.238
proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Peki abim parol kullanabilir miyim ateş düşürücü yani. 

Affınıza sığınıyorum  lütfen elimden geldiğince rencide etmemeye çalışacağım.

21. Yüz yılda insanlık olarak web 2.0'dan web 3.0'a geçeceğiz bırakın hormonları nasıl kullanacağınızı daha forum kültürüne hakim değilsiniz ve üye olduğunuz andan itibaren yazılarınızı düzeltiyorum aynı konuya 10 tane alt alta mesaj yazmalarınız mı aynı soruyu birden fazla konu açmanız mı hangisini düzelteceğimi şaşırdım. Günümüz gereksinimlerine dahi dijital olarak bu kadar uzak birisi insan genetiğinin en ince formüller ile donatıldığı bu spor dalında nasıl olur şu deneyimsizlikle küre girer? Tamam biz burada bunun için varız ne kadar çaresiz arkadaşımız varsa yardımcı olmak adına ama '' bu kadar körün göz '' hormonlara giriş yapılır mı? Hormonlar bu kadar basit kullanışlı ürünler mi? Siz daha minicik ateş çıkması veya kızrıklıkta bu telaşı yapıyorsanız kürden 1,2 ay sonra penisiniz bim'de kilosu 20 tl'ye satılan yeni kaşar kıvamında kalıp sertleşemediğin de partnerin tarafından aşağılandığında veya çok daha büyük sorunlarda ne yapacaksın çok merak ediyorum? Bunlar varsayım değil tecrübe ile sabit şeyler bilginiz olsun. 

ÇÖZÜM YOLLARI

- KÜRÜNÜZDE SUSTANON TERCİH ETMEMEYE ÇALIŞIN

- TEK ESTERLİ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİN

- İLAÇLARI YARILANMA SÜRELERİNE GÖRE VURUN

- %100 İLAÇLARIN TEPKİMELERİNİ VEYA BENZERİ DURUMLARI EZBERLEMEDEN NİCE DİYALOGLAR İÇİNE GİRMEDEN BU İŞLERE KALKIŞMAYIN

- TAVSİYEM YOL YAKINKEN DÖNÜN HAYATINIZA KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Loving, 2 dakika önce yazdı:

Affınıza sığınıyorum  lütfen elimden geldiğince rencide etmemeye çalışacağım.

21. Yüz yılda insanlık olarak web 2.0'dan web 3.0'a geçeceğiz bırakın hormonları nasıl kullanacağınızı daha forum kültürüne hakim değilsiniz ve üye olduğunuz andan itibaren yazılarınızı düzeltiyorum aynı konuya 10 tane alt alta mesaj yazmalarınız mı aynı soruyu birden fazla konu açmanız mı hangisini düzelteceğimi şaşırdım. Günümüz gereksinimlerine dahi dijital olarak bu kadar uzak birisi insan genetiğinin en ince formüller ile donatıldığı bu spor dalında nasıl olur şu deneyimsizlikle küre girer? Tamam biz burada bunun için varız ne kadar çaresiz arkadaşımız varsa yardımcı olmak adına ama '' bu kadar körün göz '' hormonlara giriş yapılır mı? Hormonlar bu kadar basit kullanışlı ürünler mi? Siz daha minicik ateş çıkması veya kızrıklıkta bu telaşı yapıyorsanız kürden 1,2 ay sonra penisiniz bim'de kilosu 20 tl'ye satılan yeni kaşar kıvamında kalıp sertleşemediğin de partnerin tarafından aşağılandığında veya çok daha büyük sorunlarda ne yapacaksın çok merak ediyorum? Bunlar varsayım değil tecrübe ile sabit şeyler bilginiz olsun. 

ÇÖZÜM YOLLARI

- KÜRÜNÜZDE SUSTANON TERCİH ETMEMEYE ÇALIŞIN

- TEK ESTERLİ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİN

- İLAÇLARI YARILANMA SÜRELERİNE GÖRE VURUN

- %100 İLAÇLARIN TEPKİMELERİNİ VEYA BENZERİ DURUMLARI EZBERLEMEDEN NİCE DİYALOGLAR İÇİNE GİRMEDEN BU İŞLERE KALKIŞMAYIN

- TAVSİYEM YOL YAKINKEN DÖNÜN HAYATINIZA KALDIĞINIZ YERDEN DEVAM EDİN

Keyifli forumlar.

Ders niteliğinde cevap verdin abi sağol bırakıyorum ilaçlar dursun ben forumda kalıp bilgilenmek devam edeceğim gerekirse ileri zamanlarda daha profesyonel şekilde başlarım.  İyi forumlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Olabilir çok hırslı  bir insanım ama merakım da çok var. Bırakmak istemiyo bir yanım diğer yanımda eğer sürekli sağın solun sişerse iş hayatını vs etkiler düşünceleri geliyor. Teşekkür ederim fikrin ve yorumun için. 

Bu hormon işleri hırs ile olacak iş değil zamanı gelince hırs yapıcam diye saçma salak dozlara girersin hayatın mahvolur suan ilaçları kessen sıkıntı olmaz ama emin ol burda 5-6 ay geçirip forumu altını üstüne getirip tekrar küre başlasan bana hak vereceksin.Gerçekten parayla alınamayacak bilgiler mevcut Burada değerini bilelim platformun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.