Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Sporcumut    1

Arkadaşlar kışın bulk kürü yapacağım östrojenle kütle koymak istiyorum ama arimidex kullanmak istemiyorum jinekomasti olmamak için sadece dostinex kullanmayı düşünüyorum kullancağim ilaćlar 750 testo enantat 600 boldenon amaç testonon aromatize olmasi biraz dianabol oral oldugu icin tercigim degil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.335
Sporcumut, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar kışın bulk kürü yapacağım östrojenle kütle koymak istiyorum ama arimidex kullanmak istemiyorum jinekomasti olmamak için sadece dostinex kullanmayı düşünüyorum kullancağim ilaćlar 750 testo enantat 600 boldenon amaç testonon aromatize olmasi biraz dianabol oral oldugu icin tercigim degil.

Neye göre dostinex kullanacaksın merak ediyorum. Prolaktın kaynaklıda jino olabilirsin östrojen kaynaklıda. Östrojenide dengede tutmazsan fayda yerine kürden aldığın verim azalıcak. Kan tahlillerine göre kullanmalısın bunlarıda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sporcumut    1
otopsicikedi, 15 dakika önce yazdı:

Neye göre dostinex kullanacaksın merak ediyorum. Prolaktın kaynaklıda jino olabilirsin östrojen kaynaklıda. Östrojenide dengede tutmazsan fayda yerine kürden aldığın verim azalıcak. Kan tahlillerine göre kullanmalısın bunlarıda. 

Ee dianabolde nasıl jinekomasti olmuyorlar ozaman onun calısma seklide östrojenle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Sporcumut, 20 dakika önce yazdı:

Ee dianabolde nasıl jinekomasti olmuyorlar ozaman onun calısma seklide östrojenle 

dianabol östrojeni arttırır kontrol altına almazsan jino olabilirsin. Herkesin yaşayacağı yan etkiler farklı bunuda göz önünde bulundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Testo bolde küründe dostinex ne alaka prolaktin arttıracak ilaç yok küründe , meme uçların ağrımaya başlayınca koşa koşa nasıl arimidex e sarılıyorsun anlarsın , ayrıca 750 testoyu kullanabilecek kadar kasın varmı boş yere E2 yi fırlatıp jino olucaksın , sorular böyle uzar gider...

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Markus Rühl, 26 dakika önce yazdı:

Testo bolde küründe dostinex ne alaka prolaktin arttıracak ilaç yok küründe , meme uçların ağrımaya başlayınca koşa koşa nasıl arimidex e sarılıyorsun anlarsın , ayrıca 750 testoyu kullanabilecek kadar kasın varmı boş yere E2 yi fırlatıp jino olucaksın , sorular böyle uzar gider...

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

dianabol östrojeni arttırır kontrol altına almazsan jino olabilirsin. Herkesin yaşayacağı yan etkiler farklı bunuda göz önünde bulundur.

Markus hocam yazdığınız mesaja istinaden size bir soru sormak istiyorum. 3-4 yıldır bu sporla uğraşıyorum ve son 1.5 senedir baya önem vererek kendimce yüksek bi doğal kütle koydum. Bugün naturelliğimi bozarak ilk adımımı attım ve 250mg test ent. 200mg boldenon vurdum ve bunu haftada 2 kez yapacağım toplam testo500-400 bolde bu benim ilk kürüm olacak. Yaş 22 85 Kilo %13 yağ oranındayım genel olarak formum bu şekilde, östrojene yatkın bir vücudum var ve vücutta çok kolay su toplayabiliyorum, her ay düzenli kan tahlilleriyle vücudum tolerans gösterdiği kadar zaman bu dozajlarda ilerleyebildiğim kadar ilerlemeyi düşünüyorum, yani amacım uzun kür yapmak. Şu an bütün kan değerlerim referans aralığında.Sizce bu dozajlar ilk kür için fazla mı? Östrojene müdahale için arimidex yerine tamoxifen daha iyi olabilir mi? Ben arimidex aldım fakat bayağı etkili bir ilaç olduğunda bulk sezonumda östrojenimi mahvedebileceğinden şüpheliyim. @otopsicikedi hocam seninle de böyle bir muhabbet içerisine girmiştik senin de değerli düşüncelerini merak ediyorum.

300421460_177955911463183_8434065296621121588_n.jpg

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
quacky, 5 dakika önce yazdı:

Markus hocam yazdığınız mesaja istinaden size bir soru sormak istiyorum. 3-4 yıldır bu sporla uğraşıyorum ve son 1.5 senedir baya önem vererek kendimce yüksek bi doğal kütle koydum. Bugün naturelliğimi bozarak ilk adımımı attım ve 250mg test ent. 200mg boldenon vurdum ve bunu haftada 2 kez yapacağım toplam testo500-400 bolde bu benim ilk kürüm olacak. Yaş 22 85 Kilo %13 yağ oranındayım genel olarak formum bu şekilde, östrojene yatkın bir vücudum var ve vücutta çok kolay su toplayabiliyorum, her ay düzenli kan tahlilleriyle vücudum tolerans gösterdiği kadar zaman bu dozajlarda ilerleyebildiğim kadar ilerlemeyi düşünüyorum, yani amacım uzun kür yapmak. Şu an bütün kan değerlerim referans aralığında.Sizce bu dozajlar ilk kür için fazla mı? Östrojene müdahale için arimidex yerine tamoxifen daha iyi olabilir mi? Ben arimidex aldım fakat bayağı etkili bir ilaç olduğunda bulk sezonumda östrojenimi mahvedebileceğinden şüpheliyim. @otopsicikedi hocam seninle de böyle bir muhabbet içerisine girmiştik senin de değerli düşüncelerini merak ediyorum.

300421460_177955911463183_8434065296621121588_n.jpg

Bence bu kütlene göre güzel bir dozajla başlamışsın. Kan testlerini yaptırdığında paylaşırsan östrojen konusunda daha tecrübeli insanların tavsiyelerini dinleyebilirsin açıkçası böyle ince ayarı olan birşeyde benim tavsiye vermem doğru olmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Başlangıç icin güzel bir tercih.Kür öncesi test sonuçlarını atarsan koruyucu dozajlamana yardımcı olabilirim 👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Emrahtkty, 20 dakika önce yazdı:

Başlangıç icin güzel bir tercih.Kür öncesi test sonuçlarını atarsan koruyucu dozajlamana yardımcı olabilirim 👍🏻

Mesaja ekledim hocam. İlk dozajımı vurdum, 20 gün sonra nac600'e başlayacağım. Bunun yanında kür boyunca öğünlerimin yanında bol yeşillik,omega3,c vitamini,d vitamini enjeksiyon sırasında e vitamini ve karaciğer koruyucu supplement takviyelerini kullanacağım.Supplementin içeriğini de fotoğraf olarak ekledim, eklememi istediğiniz başka bir şey var mı hocam?  (Test 2 ay öncesine ait bayağı bir yağ yaktım östrojenim muhtemelen 40lara düşmüştür, vücudum östrojene yatkın)

12.jpg

123.jpg

124.jpg

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Hormon değerlerin benimle benzer özellikle östrojen benim de natural referansın hemen üstünde güzel bisey büyümeye yatkın olur vücudun akıllı olursan.Arimidex kendimden bahsedeyim ben hiç kullanmıyorum dostum He sen baktın batma acı oldu o zaman müdahale edersin ama bence etme küründe bolde var zaten dengeler orayı.İlk haftalarda göğüs ucunda acı yaşayabilirsin ama hemen müdahele etme biraz daha gözlemle ondan sonra baktın daha da kötüye gidiyor pazartesi-Perşembe yarımşar tablet alırsın yeterli gelir.Koruyucuların güzel yanına magnezyum-çinko da ekle mutlaka çinko da östrojenini kontrol altında tutmaya yardımcı olur.Başarılar şimdiden ilaçların çalışırsa güzel bi değişim izleriz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Hormon değerlerin benimle benzer özellikle östrojen benim de natural referansın hemen üstünde güzel bisey büyümeye yatkın olur vücudun akıllı olursan.Arimidex kendimden bahsedeyim ben hiç kullanmıyorum dostum He sen baktın batma acı oldu o zaman müdahale edersin ama bence etme küründe bolde var zaten dengeler orayı.İlk haftalarda göğüs ucunda acı yaşayabilirsin ama hemen müdahele etme biraz daha gözlemle ondan sonra baktın daha da kötüye gidiyor pazartesi-Perşembe yarımşar tablet alırsın yeterli gelir.Koruyucuların güzel yanına magnezyum-çinko da ekle mutlaka çinko da östrojenini kontrol altında tutmaya yardımcı olur.Başarılar şimdiden ilaçların çalışırsa güzel bi değişim izleriz.

İlaçları burak abiden t. ettim o konuda içim rahat. Magnezyum Çinko'yu magnezinc olarak 2 yıldır falan kullanıyorum o rutin olduğu için söylemeyi unutmuşum :) Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim hocam,1 ay sonunda değerlerimi forumda paylaşacağım umarım ilaca karşı vücudum çok hassas çıkmaz :( 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
quacky, 2 dakika önce yazdı:

İlaçları burak abiden t. ettim o konuda içim rahat. Magnezyum Çinko'yu magnezinc olarak 2 yıldır falan kullanıyorum o rutin olduğu için söylemeyi unutmuşum :) Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim hocam,1 ay sonunda değerlerimi forumda paylaşacağım umarım ilaca karşı vücudum çok hassas çıkmaz :( 

Sıkıntı yok Burak abi işin icindeyse yaslan arkana keyfini çıkar kürün dostum 🤩

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

Hocam 3 haftadir kürdeyim ilk kürüm dianabol arttırmadı östrojenimi veya ben anlamıyorum göğüs ucu batması vesayle yok bende o yüzden ezbere ilaç kullanmakta istemiyorum nabiyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ArdaK2, 40 dakika önce yazdı:

Hocam 3 haftadir kürdeyim ilk kürüm dianabol arttırmadı östrojenimi veya ben anlamıyorum göğüs ucu batması vesayle yok bende o yüzden ezbere ilaç kullanmakta istemiyorum nabiyim 

1 hafta sonra zaten kan vermelisin zaten o değerine göre cinsel isteğin göğüs durumuna göre gene tavsiye istersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabol sebebiyle Arimidex kullandığım süreçte gelişimim çok yavaşlamıştı. Arimidex'i bıraktım, ne bir yan etki ne hassasiyet. Hiçbir şey olmadı. Kütle kazanımı ise ivmelendi. Ağrı hissetmeden Arimidex kullanma taraftarı değilim artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Hocam yukarı detaylı bilgi vermişler zaten. Bende kendi kullandığımı anlatayım, arimidex doğrudan östrojeni bastırıp jineko önlemeye çalışıyor, ama sen östrojeni bastırmak istemiyorsun östrojeni kullanmak istiyorsun,  sana önerim tamoxsifen kullanmak, bu ilaç östrojeni düşürmeden jinoko önlüyor, haftada 2 tablet kullan, yada meme ucundaki değişimlere göre haftada 3 tablet kullan sana kalmış, ben eskiden yaptığım kürlerde aynı işi gören nolvadex kullanırdım meme ucunda hassasiyet olmasını beklemezdim 4. 5. Haftadan itibaren bir hafta dolu bir hafta boş olucak şekilde  haftada 3 tablet kullanırdım..  Geçmiş olsun hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sporcumut    1

Markus Rühl, 19.09.2022 - 22:55 yazdı:

Kaldırırmı sence 750 testoyu bak bakalım 

Screenshot_20220922-214934_Instagram.jpg IMG_20220922_140948_822.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.