Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

proliqht1

Sustanon+primobolan (ilk kür yardımı) lütfen :d

Önerilen İletiler

proliqht1    147

Merhabalar 28 yaşındayım 185 cm boy 82 kiloyum

Hayatımın her alanında spor oldu bu yaşa kadar ama son 7-8 aydır çok düzenli vücüt geliştirme sporu yapıyorum çok iyi gelişimlerim var ama tatmin olamıyorum,

Bundan 6 yıl önce 2 yıl spor yapıp üstüne steroid kullanacaktım son anda vazgeçmiştim ama şimdi yaş olarak ve psikolojik olgunluğa ulaştığımı düşünüyorum ve ilk kür hakkında araştırma yaptım sizlerinde bilgilerinden faydalanmak istiyorum.

Çok abartı şişmek patlamak istemiyorum ama hem biraz yağ yakayım hem biraz kütle hacim koyma peşindeyim.

Sustanon + primobolan kürü düşünüyorum ama kaç hafta ve kaç ve ne kadar  vuracağımı kararlaştıramıyorum sizin fikirlerinizi burada almak istiyorum

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

tarihinde proliqht1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.236
proliqht1, 3 saat önce yazdı:

Hayatımın her alanında spor oldu bu yaşa kadar ama son 7-8 aydır çok düzenli vücüt geliştirme sporu yapıyorum çok iyi gelişimlerim var ama tatmin olamıyorum,

Bundan 6 yıl önce 2 yıl spor yapıp üstüne steroid kullanacaktım son anda vazgeçmiştim ama şimdi yaş olarak ve psikolojik olgunluğa ulaştığımı düşünüyorum ve ilk kür hakkında araştırma yaptım sizlerinde bilgilerinden faydalanmak istiyorum.

Çok abartı şişmek patlamak istemiyorum ama hem biraz yağ yakayım hem biraz kütle hacim koyma peşindeyim.

Sustanon + primobolan kürü düşünüyorum ama kaç hafta ve kaç ve ne kadar  vuracağımı kararlaştıramıyorum sizin fikirlerinizi burada almak istiyorum

Kalın punto ve altı çizgili işaretlediğim alan kilit konu. Küre girip irileştiğinde de tatmin etmeyecek. Üstelik kürle gelen kürden sonra gidecek. Olası sorunları sadece miras kalacak. Bu ihtimali de unutmamak gerek. Vücuda hormon almaya karar vermek çok önemli bir konudur. Hem o iş asla tek kürle kalmaz. İşin maddi tarafı da var. Eğer tüm bunları sırtlarım ben diyorsan aşağıyı okumaya devam edebilirsin.

İlk etapta 12 hafta sustanon 500mg/hafta ve rimabolon 300mg/hafta şeklinde, pazartesi ve perşembe olmak üzere 2 sefer/hafta şeklinde devam edebilirsin. 12 haftadan sonra 6 hafta da only enhantate gidip kürü bitirir ve PCT aşamasına geçersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
proliqht1, 3 saat önce yazdı:

Bende @rastlantisalhocamın dediğine katılıyorum ilk kür için yeterli olucaktır,, diğer postun altına yaptığım yorumu da oku ürün çeşitliliği hakkında olan kısmı özellikle 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Kalın punto ve altı çizgili işaretlediğim alan kilit konu. Küre girip irileştiğinde de tatmin etmeyecek. Üstelik kürle gelen kürden sonra gidecek. Olası sorunları sadece miras kalacak. Bu ihtimali de unutmamak gerek. Vücuda hormon almaya karar vermek çok önemli bir konudur. Hem o iş asla tek kürle kalmaz. İşin maddi tarafı da var. Eğer tüm bunları sırtlarım ben diyorsan aşağıyı okumaya devam edebilirsin.

İlk etapta 12 hafta sustanon 500mg/hafta ve rimabolon 300mg/hafta şeklinde, pazartesi ve perşembe olmak üzere 2 sefer/hafta şeklinde devam edebilirsin. 12 haftadan sonra 6 hafta da only enhantate gidip kürü bitirir ve PCT aşamasına geçersin.

Peki hocam 6 hafta enhantate ne kadar gireceğiz ve bu ürünleri bulmak zor oluyor . Benim amacım orj eczaneden ulaşabileceğim ürünleri kullanmak , bu konuda fikirlerinizide almak isterim ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Bende @rastlantisalhocamın dediğine katılıyorum ilk kür için yeterli olucaktır,, diğer postun altına yaptığım yorumu da oku ürün çeşitliliği hakkında olan kısmı özellikle 

Okudum hocam yorumunuzu gördüm çok sağolun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Hocam susta ile prima aynı şırıngaya çekip vurmakta sorun olmaz dımı ? . Yoksa ayrı şırıngaya çekip mi enjekte edeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
proliqht1, 10 dakika önce yazdı:

Hocam susta ile prima aynı şırıngaya çekip vurmakta sorun olmaz dımı ? . Yoksa ayrı şırıngaya çekip mi enjekte edeyim

oku dostum bunu 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
proliqht1, 31 dakika önce yazdı:

Peki hocam 6 hafta enhantate ne kadar gireceğiz ve bu ürünleri bulmak zor oluyor . Benim amacım orj eczaneden ulaşabileceğim ürünleri kullanmak , bu konuda fikirlerinizide almak isterim ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Okudum hocam yorumunuzu gördüm çok sağolun

2 seçenek var. Her hafta doz azaltıp PCT'ye daha hazır hale gelebilirsin yada 500 gidip bitirip PCTye geçebilirsin.

Sitenin sol altında whatsup simgesine tıklarsan orjinaline ulaşabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
proliqht1, 7 saat önce yazdı:

Herkesin vereceği tepki farklı olacağı için, kendim bir kür hazırlarken şöyle düşünerek hazırladım;

Ne kadar sık enjeksiyon, o kadar stabil serum hormon değerleri.

Ne kadar düşük doz, o kadar az yan etki.

Ne kadar çok yemek, o kadar anabolizm.

Ne kadar kaliteli uyku, o kadar iyi dinlenme ve büyüme.

Bunun haricinde zaten ilk kürler hakkında detaylı olduğunu düşündüğüm bir yazım var. Oraya da bakabilirsin.

Ancak 200mg test başla, 100mg primo ile birlikte vur, şu zaman vur, şuraya vur gibi genel bir tavsiye asla veremem. Kendi kürüm 125mg test, 100mg primo ile başlayacak. 250mg test, 200mg primo ile de devam edecek diye düşünüyorum. Ancak son kararı ben değil, kan tahlillerim belirler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Delice, 9 dakika önce yazdı:

Herkesin vereceği tepki farklı olacağı için, kendim bir kür hazırlarken şöyle düşünerek hazırladım;

Ne kadar sık enjeksiyon, o kadar stabil serum hormon değerleri.

Ne kadar düşük doz, o kadar az yan etki.

Ne kadar çok yemek, o kadar anabolizm.

Ne kadar kaliteli uyku, o kadar iyi dinlenme ve büyüme.

Bunun haricinde zaten ilk kürler hakkında detaylı olduğunu düşündüğüm bir yazım var. Oraya da bakabilirsin.

Ancak 200mg test başla, 100mg primo ile birlikte vur, şu zaman vur, şuraya vur gibi genel bir tavsiye asla veremem. Kendi kürüm 125mg test, 100mg primo ile başlayacak. 250mg test, 200mg primo ile de devam edecek diye düşünüyorum. Ancak son kararı ben değil, kan tahlillerim belirler.

Kesinlikle haklısın. Doz konusunda görüş farklılığımız var o kadar. Farkında isen anabolizansız only testo Blast and Cruise ile uzun kürler yapıyorum. Her gün enjeksiyon yapıyorum. Arada anabolizanlı kısa turlar yapıyorum vs. Uzun soluklu kaliteli kas için bence en iyi yöntem bu.

Lakin Metin hocam konuya bambaşka yaklaşıyor mesela. Vücudun tepki verdiği maximal noktada (sonra verim artmıyor) kürü bitirip PCT + Dinlenme uygulayıp tekrar yeni küre başlıyor. 

Yanlış hepsi doğru. Her yöntemin kendine göre artı ve eksileri var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Her gün enjeksiyon yapıyorum. Arada anabolizanlı kısa turlar yapıyorum vs. Uzun soluklu kaliteli kas için bence en iyi yöntem bu.

Hocam bana kalsa ben de senin gibi yaparım. Ancak lipid profilimin buna izin vereceğini sanmıyorum. Yoksa ben PCT yapma taraftarı değilim. Ancak düşük doz başlayıp yüksek dozları hak etmek istiyorum. Her 50mg benim için yeni bir seviye olur. 125mg ve 250mg arasında 2 kat fark var. Benim görüşüm, anabolizanı sadece 'recomp' amaçlı kullanmak daha sağlıklı. Ancak daha fazla kas kazanmaksa asıl hedef, o zaman anabolizan dozunu yükseltmek gerekir. 

Ben her ikisini de istiyorum, ancak benim sağlığım çok daha ön planda. Pirince giderken bulgurdan olmak asla istemem :) Yoksa kan değerlerim iyi çıkarsa neden 500mg testo kullanmayayım ki?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Delice, 3 dakika önce yazdı:

Hocam bana kalsa ben de senin gibi yaparım. Ancak lipid profilimin buna izin vereceğini sanmıyorum. Yoksa ben PCT yapma taraftarı değilim. Ancak düşük doz başlayıp yüksek dozları hak etmek istiyorum. Her 50mg benim için yeni bir seviye olur. 125mg ve 250mg arasında 2 kat fark var. Benim görüşüm, anabolizanı sadece 'recomp' amaçlı kullanmak daha sağlıklı. Ancak daha fazla kas kazanmaksa asıl hedef, o zaman anabolizan dozunu yükseltmek gerekir. 

Ben her ikisini de istiyorum, ancak benim sağlığım çok daha ön planda. Pirince giderken bulgurdan olmak asla istemem :) Yoksa kan değerlerim iyi çıkarsa neden 500mg testo kullanmayayım ki?

Kendi özelimde konuşayım;

Doğuştan Yüksek testosteron, düşük östrojen yapım var. Benim için verimli kür demek östrojeni yükseltebilmek demek. Öyle ki cruise döneminde 100 / 125 mg testo alırken döngü tekrar çalışıp E2'yi normal seviyeye çekti bünyem. Kür ve doz konusu kişiye özeldir sadece. Testonun recovery kısmı çok daha kolay. O yüzden 500 testo tavsiye edebiliyorum. Anabolizanı ise genelde düşük tutuyorum. Only testo kan değerlerini pek oynatmıyor. Ufak ufak doz artırıp test edebilirsin. 

Kendi başlığında yakaladığın vücut ise yarışmaya katılmayacak biri için çok ideal. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Only testo kan değerlerini pek oynatmıyor. Ufak ufak doz artırıp test edebilirsin. 

Ben de öyle istiyorum aslında. Nasıl tepki vereceğim hiç bilmiyorum. Ancak östrojen beni korkutuyor. AI kullanmak istemiyorum. Onun yerine DHT türevi rimobolan kullanmak istiyorum. Aynı zamanda bulabilirsem de DIM plus. Bu şekilde çok pahalıya geliyor ancak yapacak bir şey yok :) Umarım çok yakında konu başlığımı açarım ve hep birlikte bunu görmüş oluruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Delice, Şimdi yazdı:

Ben de öyle istiyorum aslında. Nasıl tepki vereceğim hiç bilmiyorum. Ancak östrojen beni korkutuyor. AI kullanmak istemiyorum. Onun yerine DHT türevi rimobolan kullanmak istiyorum. Aynı zamanda bulabilirsem de DIM plus. Bu şekilde çok pahalıya geliyor ancak yapacak bir şey yok :) Umarım çok yakında konu başlığımı açarım ve hep birlikte bunu görmüş oluruz. 

Masteron E2 konusunda daha etkilidir. Eğer metabolizman benimki gibi ise kramplar yaşayacak seviyede E2 düşüklüğü yaşatabilir. Şu dozda testo ile şu dozda DHT türevi birbirini dengeler diyemem. Herkes de bu makas farklı oluyor. Sen küre girip düzenli olarak e2 testi yaptırarak ucuza kendi dozunu ayarlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Masteron

Açıkçası laboratuvar ilacı kullanmak istemiyorum. O yüzden eczaneden alabileceğim primo yu tercih ettim. 30 ampul aldım, hazırda duruyor şuan. Maaşı alınca birkaç ampul daha alacağım. Aynı zamanda genotropin de kullanacağım gibi. 3 kalem sipariş verdim. Bakalım :) 

ARkadaşın konusunu kirletmeyeyim, konuyu burada bitireyim :) çok az kaldı ve heyecanlıyım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
proliqht1, 1 saat önce yazdı:

Aynı enjektör çek hocam kaba etten tek seferde 3 ml 4 ml hatta daha fazla bile ilaç basanlar var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.