Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

agfitness

Fiyatlar ucmus, allah yardımcınız olsun

Önerilen İletiler

agfitness    1.152

Sevgili platform üyeleri arkadaşlar, genç kardeşler.

Bu konuyu üzülerek açtım içimden sizlere kolaylık dilemek geldi.
Türkiye'de bulunduğum yıllarda Türkiye'nin en uygun tedarikçilerinden birisi ile birlikte çalışırdım bize ürünlerin belirli bir geliş fiyatı olurdu ve bizde 3-5 üzerine cüzi bir kar payı ekleyip gelen üyelerimize, özel ders öğrencilerine supplement ihtiyacı olanlara sipariş geçerdik.
Türkiye piyasında özellikle Muscletech, Olimp, Optimum, Weider, Gaspari... gibi bilindik baba markaların dışında piyasada taze olan yeni ve bilhassa
yerli markaları en uygun karşılayabileceğiniz satıcılardandı.

Yıllar sonra bugün dedim ki gireyim bakalım şu tedarikçi ağından, kardeşime bi supplement kombinasyonu yapıp kutulatayım yollatayım süpriz olsun diye,
geliş fiyatlarının yeni halini bir görünce asıl sürpriz bana oldu.

Bunun yanında asıl bomba, ürünlerin kişilere satılan fiyatlarına bakınca oldu.
Yahu kardeşim 2016-2018 yılına kadar 250-300tl'den alınan uyduruk protein tozları olmuş 600-700 bandında.
6327500f604a5_Fiyatlarucmus.thumb.png.96c76ee4c4572256735f4148bca6b496.png
Hele ki anasayfada örnek olarak gördüm 2200gr Olimp olmuş 1,449tl. 
6327501a95e7c_Fiyatlarucmus2.thumb.png.da410fac316247132fd2eadfc554e258.png

Hadi TR'de her haltın fiyatı arttı onu biliyoruz ama bu kadar da olur mu be arkadaş 1,449tl ya aklınız alıyor mu ?
Avrupa'dan kutu yapar arabamla gelirken getirir öyle hediye ederim daha iyi dedim.

Burada amaç isim vermek, marka reklamı yapmak ya da karalamak değil. Bütün tedarikçilerde fiyatlar tek bir merkezden ayarlandığı için hepsinde durum aynı:
6327515b214c7_Fiyatlarucmus3.thumb.png.508adca4eb8150de631b757fb340cd33.png

Bu durumun üzerine yemin ederim sizlerin hepinizin durumuna çok üzüldüm.
Aşırı kızıyordum 18-19 yaşında bir çok genç kardeşimizin ilk kürüm ilk kürüm diye platforma konular açmasına ama hale bak arkadaş şu lanet olası fiyatlar yüzünden millet supplement alacağıma az daha para biriktirip testo, bolde falan alayım diye boşuna erken yaşta atlamaya çalışmıyor. Üzülerek hak verdim içimden çünkü bu gençleri erken yaşta bu işlere bulaştıran piyasanın suçu. Avrupada anabolizan kullanımı daha düşük adam çünkü zaten güzel beslenebiliyor bütçesi rahat yetiyor. Yanına bir de supplement ekliyor ucuz olduğu için bol bol her istediği çeşitten (dolayısıyla imkansızlıkla strese girip kısa yoldan çözemezmiyim şu vücut işini kafasına girmiyor). Tatlı tatlı kafası rahat ilerliyor ve gerçekten meyvesini alıyor da bu yüzden. 

Yazık ya söv söv bitmez, onca şey de söylesek yine boş. Sadece bu şartlarla bu sporu eskisi gibi kimse adam akıllı yapamaz. Türkiye'den şampiyon da yeni nesilden az çıkar bu imkanlarla. Çünkü adam gerektiğince beslenemiyor, takviye alamıyor, kafa sürekli bu mevzularla streste.

Uzun lafın kısası gerçekten Allah yardımcınız olsun arkadaşlar, hevesini kırmak istemiyorum ama işiniz harbiden zor. Bu zorluklarla başaranlar gerçekten övgüyü sonuna kadar hak edenlerdir bunu bilesiniz. 

Sağlıklı sporlar...

tarihinde agfitness tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swager    20

Abi biz bu fiyatlara yavaş yavaş alıştığımız için normal geliyor. Sen uzun zaman sonra baktığında şaşırmış olmanı anlıyorum. Ayrıca ülkemizde satılan supplementlerin güvenirliği konusunda da ciddi şüphelerim var benim.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness    1.152
swager, 3 dakika önce yazdı:

Abi biz bu fiyatlara yavaş yavaş alıştığımız için normal geliyor. Sen uzun zaman sonra baktığında şaşırmış olmanı anlıyorum. Ayrıca ülkemizde satılan supplementlerin güvenirliği konusunda da ciddi şüphelerim var benim.

Türkiye gibi Ortadoğu ülkelerinin bütçesine göre üretilen Supplementlerin kalitesi zaten ayrı bir konu. 2009lu yıllarda Amerikadan Universal Amino getiren abilerimizin getirdiği aminolar ile kuru temiz kas kütlesi elde edebiliyorduk, kokusu ve ısırınca resmen peynir yiyormuş tadı vardı ve tabletler durdukça yeşilimsi yeşilimsi küflenirdi. Sonradan piyasada satılan aminoların örneğin çoğundan bir cacık görmedik sonradan. Hammadde farkı var. Adam elin Avrupalısında para var diye yüklüyor kaliteyi. Bizim gibilere de sizin bütçeniz iyi değil ama size de A değil de C kalite D kalite olanından ekleyelim, içinde var olsun en azından, öbür türlü almasına alırsınız ama yüksek fiyattan satmanız lazım, o zamanda alıcı bulamazsınız diye kaliteyi düşürtüyorlar. Üzücü gerçekten -_-

Sağlıklı sporlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    50
gönderildi (düzenlendi)

Maalesef durum biraz öyle hocam. 2-3 aylık kaliteli düzeydeki supplement kombini fiyatlarına ,çalışan piyasa malı ürünlerle hem bulk hem definasyon kürünü yapabiliyoruz. Gerçekten iyi yerlere gelmek isteyen birisi için maalesef naturel olarak 4-5 yılını doldur sonra küre gir demek imkansız hale geldi. Sonumuz hayır olsun sağlık için yapan kişiler bile kasaptan günü geçmiş tavukları ucuz diye alıyor.

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    9

Spora başladığım ilk yıl Weider protein tozunu olimp keratin i multipower aminoyu 350 tl ye almiştim o zaman maaşim 2100 tl idi

• Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    115

Mart'tan beri takviye kullanmayı bıraktım.Niye işte bundan dolayı.

Tüm yerli ürünler ve distribütörler sahtekar ve açgözlü.

Açıkçası değerli paramı kür ve gıdaya harcıyorum artık.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.