Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dev

Test en.-Oxandralone kullanımı

Önerilen İletiler

Dev    0

Herkese merhaba,forumda yeniyim spor geçmişim düzenli olmamakla birlikte 5-6 yılı buluyor ama bunun dışında sürekli aktif bir spor hayatım var(tenis kayak futbol vs vs).Fitness da supplement kullanmayı bir süredir bıraktım işin açığı sadece bcaa kullanıyorum..onun sebebide normalde çok su içemiyorum ama bcaa lı olunca daha cok içebiliyorum..

şimdi esas konuya gelmek istiyorum.

omuz sakatlığımı da gidermek ve biraz daha kas kazanmak için min dozda birşeyler yapmak istiyorum ve bu amaçla test en-oxand ikilisini düşündüm.böyle bir kür nasıl olmalı, farklı bilgilere ulaştım kür konusunda ve sonunda neler yapmalı ya da kür de provironve "anti"ler kullanılmalı mı ve ekstra birşeyler kullanmak gerekli mi?ayrıca kür ün temini vs konularında yardımınızı bekliyorum.

teşekkürler

Not:Son ölçümümde

kilo:70kg

boy:174cm

yağ oranı:5.6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gezadam    1

Selamlar

Formunuzu ve amacınız tam bilmediğim için yazamadım.

Eğer hacimlenmek istiyorsanız testo ent ve bolde iyi bir seçim olacaktır.

Definasyon ve güç içinse testo propionat + masteron + oxand iyi bir plan olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dev    0
Selamlar

Definasyon ve güç içinse testo propionat + masteron + oxand iyi bir plan olabilir.

Amacım bulk bir hal almak değil ve ilk defa kullanıcam en hafif şekilde bir destek ile define halimi koruyarak birşeyler yapmak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dev    0
Selamlar

...ve minimum yan etki tabii ki,o yüzden etkisi da az olacak tabi biliyorum ama biraz destek almak lazım artık,yerimde saymaya başladım cnkü,bugune kadar hiçbirşey kullanmadığım için hatta şu sıralar bcaa dışında supp bile kullanmadığım için oxan ve test ikilisi bile baya farkettirir diye düşünmüştüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dev    0
Farkettirir, hatta ilk kurun için sadece test e. girmeni bile tavsiye ederim.

teşekkürler,test ena ve myostatin ile başlayacağım haftaya..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.