Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sonmez

4 hafta only sustanon

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.236
sonmez, 3 saat önce yazdı:

Tekrardan merhaba Ümit Abi son klomen ve tamoksifen alımımdan tam 1 ay sonra test yaptırdım değerlerim bu şekilde @rastlantisal 

Döngü çalışmış. Hadi geçmiş olsun. Cinsel istek durumu nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonmez    39
rastlantisal, 39 dakika önce yazdı:

Sağ ol Ümit abi.İstek de gayet yerinde fakat benim testo bana düşük gibi geliyor kürden önce de baktırmıştım aynıydı 

rastlantisal, 39 dakika önce yazdı:

Yani kaç senedir spor yapıyorum böyle olmaması lazım değil mi yanlış mı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
sonmez, 39 dakika önce yazdı:

Sağ ol Ümit abi.İstek de gayet yerinde fakat benim testo bana düşük gibi geliyor kürden önce de baktırmıştım aynıydı 

Yani kaç senedir spor yapıyorum böyle olmaması lazım değil mi yanlış mı düşünüyorum 

Total testoya çok odaklanmayın. Free testo önemli. O da kürden yeni çıkmış birinde normal. 5 ay sonra tekrar yaptırırsın o zaman bakarız. Mesela orta seviye testo, üst limite yakın E2 sahipleri çok hızlı gelişiyor. Demek istediğimi anlamışsındır umarım. Denge önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Total testoya çok odaklanmayın. Free testo önemli. O da kürden yeni çıkmış birinde normal. 5 ay sonra tekrar yaptırırsın o zaman bakarız. Mesela orta seviye testo, üst limite yakın E2 sahipleri çok hızlı gelişiyor. Demek istediğimi anlamışsındır umarım. Denge önemli.

Tamamdır hocam bir de bu lenf değeri yüksek çıkmış enfeksiyon tarzı durumlarda oluyor sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

Büyük ihtimal okuduğun yazılar, en ufak bir krampta, çarpıntı veya göğüs ağrısında hemen acaba sabaha çıkabilecek miyim algısına düştün. Yaşadığın her şeye steroide bağladın bu yüzden panik atak problemleri yaşadın. Bunu biliyorum çünkü ilk kürümde ben de bunu yaşadım. Büyük ihtimal tamamen mental olarak hazır değilken başladın. Tavsiyem bir dahakine eğer kullanmaya karar verir isen çok sağlam bir hocayla çalışman olacaktır. Her zaman sorularına cevap verebilecek biri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 16 dakika önce yazdı:

Büyük ihtimal okuduğun yazılar, en ufak bir krampta, çarpıntı veya göğüs ağrısında hemen acaba sabaha çıkabilecek miyim algısına düştün. Yaşadığın her şeye steroide bağladın bu yüzden panik atak problemleri yaşadın. Bunu biliyorum çünkü ilk kürümde ben de bunu yaşadım. Büyük ihtimal tamamen mental olarak hazır değilken başladın. Tavsiyem bir dahakine eğer kullanmaya karar verir isen çok sağlam bir hocayla çalışman olacaktır. Her zaman sorularına cevap verebilecek biri.

Yorumun için teşekkür ederim.Çok değişik şeyler yaşadım yanıyordum resmen hava çok sıcak geliyordu ve bu sıcaklardan olmaya başladığını düşündüğüm nefes daralmaları yaşadım beni delirtiyordu bu daralmalar uyutmuyordu resmen psikolojimi bozmuştu doktorlara gittiğimde hiçbir sorunum olmadığını söyleyip yolluyorlardı sabaha kadar oturuyordum düşünüyordum hiçbir şey yapasım gelmiyordu evde duramıyordum.Bu uzun süre devam etti çok yıprattı beni.Küre girdiğimde yağ oranım %7ydi beslenmem muazzamdı beslenmem öyleyken bir problem yoktu ne zaman bozdum o zaman bu anlattığım sıkıntılar başladı ama ciddi kaloriler alıyordum ve aşırı yağlanmıştım ben ilaca değil buna bağladım durumu ilaç da yağı tuzu oldu bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, 11 dakika önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim.Çok değişik şeyler yaşadım yanıyordum resmen hava çok sıcak geliyordu ve bu sıcaklardan olmaya başladığını düşündüğüm nefes daralmaları yaşadım beni delirtiyordu bu daralmalar uyutmuyordu resmen psikolojimi bozmuştu doktorlara gittiğimde hiçbir sorunum olmadığını söyleyip yolluyorlardı sabaha kadar oturuyordum düşünüyordum hiçbir şey yapasım gelmiyordu evde duramıyordum.Bu uzun süre devam etti çok yıprattı beni.Küre girdiğimde yağ oranım %7ydi beslenmem muazzamdı beslenmem öyleyken bir problem yoktu ne zaman bozdum o zaman bu anlattığım sıkıntılar başladı ama ciddi kaloriler alıyordum ve aşırı yağlanmıştım ben ilaca değil buna bağladım durumu ilaç da yağı tuzu oldu bence 

Evet malesef. Düşündükçe uykunu kaçırır öyle bir psikoloji. Acaba sustanon yerine testostoron ent. kullansaydın aynı şeyleri yaşar mıydın diye merak ediyorum. Her şey kafada başlayıp kafada bitiyor. Ben ilk kürümde kalp çarpıntısından o kadar korkmuştum ki 112'yi aramıştım. Ekg filan çekmişlerdi hiçbir sıkıntı yok dediler. Ertesi gün check-up yaptırmıştım. 2 ayrı doktora göründüm ikisi de vücudunda en ufak enfeksiyon, bakteri, kalp krizi riski vs. belirtisi yok dedi. Uzun zamandır gördüğüm en sağlıklı kişisin demişti. Düşünüyorum da şimdi kalp ritmim aslında o kadar yüksek değildi. Ben kafamda kurarken, korkuma yenildiğim için kalp ritmim daha da artmıştı. Velhasıl kelam en minimal zararla atlattığını düşünüyorum. Dediğin gibi ilaçlar yağı tuzu olmuş. Ben şu an testo-tren-bolde küründe olmama rağmen gereğinden fazla kalori alınca tansiyonum filan çıkıyor ama bunu ilaca bağlamamak lazım. Steroid kullanmasam bile bu kalorileri alsam yine aynı etkileri yaşayacaktım. 

Lenf'in yüksek çıkması genelde enfeksiyon sonrası olur. Yani enfeksiyon, bakteri, mikrop her neyse vücudun bunu yenmiş. Bu yüzden çıkmış aslında iyi bir şey. Herhangi bir medikal tedavi gerektirmez merak etme. İçin rahat edecekse 1 ay sonra tekrar test yaptırırsın ya da randevu alıp sağlık ocağına gidersen oradaki hekim de aynı şeyi söyleyecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 3 saat önce yazdı:

Evet malesef. Düşündükçe uykunu kaçırır öyle bir psikoloji. Acaba sustanon yerine testostoron ent. kullansaydın aynı şeyleri yaşar mıydın diye merak ediyorum. Her şey kafada başlayıp kafada bitiyor. Ben ilk kürümde kalp çarpıntısından o kadar korkmuştum ki 112'yi aramıştım. Ekg filan çekmişlerdi hiçbir sıkıntı yok dediler. Ertesi gün check-up yaptırmıştım. 2 ayrı doktora göründüm ikisi de vücudunda en ufak enfeksiyon, bakteri, kalp krizi riski vs. belirtisi yok dedi. Uzun zamandır gördüğüm en sağlıklı kişisin demişti. Düşünüyorum da şimdi kalp ritmim aslında o kadar yüksek değildi. Ben kafamda kurarken, korkuma yenildiğim için kalp ritmim daha da artmıştı. Velhasıl kelam en minimal zararla atlattığını düşünüyorum. Dediğin gibi ilaçlar yağı tuzu olmuş. Ben şu an testo-tren-bolde küründe olmama rağmen gereğinden fazla kalori alınca tansiyonum filan çıkıyor ama bunu ilaca bağlamamak lazım. Steroid kullanmasam bile bu kalorileri alsam yine aynı etkileri yaşayacaktım. 

Lenf'in yüksek çıkması genelde enfeksiyon sonrası olur. Yani enfeksiyon, bakteri, mikrop her neyse vücudun bunu yenmiş. Bu yüzden çıkmış aslında iyi bir şey. Herhangi bir medikal tedavi gerektirmez merak etme. İçin rahat edecekse 1 ay sonra tekrar test yaptırırsın ya da randevu alıp sağlık ocağına gidersen oradaki hekim de aynı şeyi söyleyecektir. 

Bence de enantat kullansam bunları yaşamazdım ilk zamanlar 2 günde 1 enjeksiyon yapıyordum hiçbir sorun yoktu haftada 2 yapmaya başladığım döneme denk geliyor bu sıkıntılı yan etkili süreç.Hatta östrojenim 160 çıkmıştı.Senin sıkıntılar ne kadar devam etti tek seferlik miydi 

Allah Allah hastalık da geçirmedim halbuki yakın zamanda ne enfeksiyonuydu acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, 1 dakika önce yazdı:

Bence de enantat kullansam bunları yaşamazdım ilk zamanlar 2 günde 1 enjeksiyon yapıyordum hiçbir sorun yoktu haftada 2 yapmaya başladığım döneme denk geliyor bu sıkıntılı yan etkili süreç.Hatta östrojenim 160 çıkmıştı.Senin sıkıntılar ne kadar devam etti tek seferlik miydi 

Seni bu hale getiren östrojen yüksekliği de olabilir. Sustanon alırken proviron kullandın mı? Kullanmadıysan bu yüzden çıkmıştır.

Benim sıkıntılar tamamen psikolojikti. Bir süre yurt dışında bulundum ve spor yapamadım. Spor yapamadıkça formumu kaybettim, özgüvenimi kaybettim. En sonunda dedim ki ne olursa olsun ben bu işe girişeceğim. Orada olay koptu zaten. İlk enjeksiyonumun akşamında ateşim çıktı mesela. Hani doğal olduğumu bilsem hastaneye giderim direkt öyle bir ateş vardı ama diyorsun ki enjeksiyon yaptırdım, bunun yan etkisi. Sonrasında göğüs ağrılarım oldu. Hocama söyledim mesela aradı uzun uzun konuştuk. Bana dedi ki kullandığın kür sinir yapar, uykusuzluk yapar, stres yaptırır, çok terletir, arada kramp girebilir ama asla ve asla göğüs ağrısı veya çarpıntı yapmaz dedi. İnanır mısın ondan 2-3 gün sonra hiçbir şikayetim kalmadı. O da eminim ki psikolojikti. 

sonmez, Şimdi yazdı:

Allah Allah hastalık da geçirmedim halbuki yakın zamanda ne enfeksiyonuydu acaba 

Çok hafif atlatmışsındır senin bile haberin yoktur. Mesela benim kür öncesi testimde WBC yüksek çıktı doktor dedi ki kanında enfeksiyon var ama bayağı kendimi sağlıklı hissediyordum. 2 hafta antibiyotik kullandım geçmişti hemen. Normalde antibiyotik çok kullanma taraftarı değilim ama bir an önce atlatayım diye almıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 5 dakika önce yazdı:

Seni bu hale getiren östrojen yüksekliği de olabilir. Sustanon alırken proviron kullandın mı? Kullanmadıysan bu yüzden çıkmıştır.

Benim sıkıntılar tamamen psikolojikti. Bir süre yurt dışında bulundum ve spor yapamadım. Spor yapamadıkça formumu kaybettim, özgüvenimi kaybettim. En sonunda dedim ki ne olursa olsun ben bu işe girişeceğim. Orada olay koptu zaten. İlk enjeksiyonumun akşamında ateşim çıktı mesela. Hani doğal olduğumu bilsem hastaneye giderim direkt öyle bir ateş vardı ama diyorsun ki enjeksiyon yaptırdım, bunun yan etkisi. Sonrasında göğüs ağrılarım oldu. Hocama söyledim mesela aradı uzun uzun konuştuk. Bana dedi ki kullandığın kür sinir yapar, uykusuzluk yapar, stres yaptırır, çok terletir, arada kramp girebilir ama asla ve asla göğüs ağrısı veya çarpıntı yapmaz dedi. İnanır mısın ondan 2-3 gün sonra hiçbir şikayetim kalmadı. O da eminim ki psikolojikti. 

Çok hafif atlatmışsındır senin bile haberin yoktur. Mesela benim kür öncesi testimde WBC yüksek çıktı doktor dedi ki kanında enfeksiyon var ama bayağı kendimi sağlıklı hissediyordum. 2 hafta antibiyotik kullandım geçmişti hemen. Normalde antibiyotik çok kullanma taraftarı değilim ama bir an önce atlatayım diye almıştım.

Proviron 1 hafta aldım sonra bıraktım.Bu işte sporu ve beslenme düzenini bırakmamak çok önemli bence.Allahtan ben spora bir şekilde devam ettim.Bu göğüs ağrısı muhabbeti de oldu bende.Bence de östrojen muhabbeti de sorun oldu bende sırf kürü baltalamasın diye armidex almadım provironun öyle bir etkisi olduğunu da bilmiyordum başta da testoyu daha verimli kullandırıyor diye almıştım provironu.İlacı bıraktıktan sonra 1 ay yaşadım bu anlattığım sıkıntıları dostum.Sabırlı biriyimdir bekledim geçer diye geçmedi ve ben kötü beslenmeye devam ettim onun paradoksu da mahvetti beni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, Şimdi yazdı:

Proviron 1 hafta aldım sonra bıraktım.Bu işte sporu ve beslenme düzenini bırakmamak çok önemli bence.Allahtan ben spora bir şekilde devam ettim.Bu göğüs ağrısı muhabbeti de oldu bende.Bence de östrojen muhabbeti de sorun oldu bende sırf kürü baltalamasın diye armidex almadım provironun öyle bir etkisi olduğunu da bilmiyordum başta da testoyu daha verimli kullandırıyor diye almıştım provironu.İlacı bıraktıktan sonra 1 ay yaşadım bu anlattığım sıkıntıları dostum.Sabırlı biriyimdir bekledim geçer diye geçmedi ve ben kötü beslenmeye devam ettim onun paradoksu da mahvetti beni 

Proviron o konuda çok mucizevi bir ilaç. Sağlık olsun hiçbir şey senin huzurun ve sağlığından önemli değil.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 1 dakika önce yazdı:

Proviron o konuda çok mucizevi bir ilaç. Sağlık olsun hiçbir şey senin huzurun ve sağlığından önemli değil.  

Kesinlikle.Senin nasıl gidiyor dostum hangi markaydı ilaçlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
sonmez, Bir saat önce yazdı:

Kesinlikle.Senin nasıl gidiyor dostum hangi markaydı ilaçlar 

Benim marka enova pharma. 4. hafta bitmek üzere 5. haftaya girdim. Bakalım 8. haftaya kadar pek bir şey beklemiyorum ama artık bu haftadan itibaren biraz etki görmem gerekiyor. 22-23 haftalık bi kür planladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
wesley23, 10 saat önce yazdı:

Benim marka enova pharma. 4. hafta bitmek üzere 5. haftaya girdim. Bakalım 8. haftaya kadar pek bir şey beklemiyorum ama artık bu haftadan itibaren biraz etki görmem gerekiyor. 22-23 haftalık bi kür planladım.

Yavaş yavaş başlar artık etkiler dostum umarım umduğunu alırsın bu kürden 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: asrin43
      Arkadaşlar merhaba, yaşım 46.
      İlk kürümü yaptım  7 temmuz başlangıç - son enjeksiyon 1 mart 27 gün önce.
      Kürde kullandığım ilaçlar:
      Testo  500 mg başladım 12 hafta kadar iran testo Sonra 100-150 mg trt düzeyde swis pharma testo   ilk 6 hafta 40 mg danaol biyiikten sonra 6 hafta kadar boldenon 1 ay rad 140 ve mk 677 sarm kullandım Testim ektedir. Testom hala yüksek çıkmış biraz daha mı bekleseydim bilemiyorum 26 gün olmuş ?
      Libidom çok berbat olmasa da  kür öncesine göre bu testoya göre düşük 2 haftadır çakşır otu çoban çökerten kürünü uyguluyorum kontrole yarın gidicem önerilerinizi lütfen yazın. Maalesef hata kürden önce yada sırasında bir testim yok 2 yıl önce başka nedenle yaptırdığım testte totalim 544 free 7.8 prolaktin 15.3 imiş.
      Hocam enanthaten da bu kadar sürede kandan çıkmaması normal mi @rastlantisal

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.