Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anak1nskyw4lk3r

Kürdeyken şişkinlik ve soğuk terlemeler

Önerilen İletiler

Merhaba herkese.

Aburaihan Test. Enanthate (500mg), SP Labs Boldenone (400mg), Dianabol (40mg) kürünün 2. haftası bitiyor. Enanthate ve Bolde Burak hocamdan destek aldım. Dianabol dışarıdan. Kür içi takviyeler eksiksiz. Koruyucular eksiksiz. Takviyeleri birlikte almıyorum, gün içine yayıyorum.

Son 3-4 gündür günün her saati her dakikası karnım taş gibi, çok sert. Sürekli karnım ve midem ağrıyor ve kusacak gibi oluyorum. Belirli zamanlarda ise soğuk soğuk terliyorum ve elim ayağım boşalıyor. Bugün başım o kadar fazla dönüp soğuk terledim ki yere yığılacağım sandım. Bu durumun kürle bir alakası var mıdır, ya da takviyeler? Şişkinlik ve bulantı için önerilebilecek eczane ürünleri ya da alternatif tıp; her şeye açığım. Fikirlerinizi bekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
anak1nskyw4lk3r, 21 dakika önce yazdı:

Merhaba herkese.

Aburaihan Test. Enanthate (500mg), SP Labs Boldenone (400mg), Dianabol (40mg) kürünün 2. haftası bitiyor. Enanthate ve Bolde Burak hocamdan destek aldım. Dianabol dışarıdan. Kür içi takviyeler eksiksiz. Koruyucular eksiksiz. Takviyeleri birlikte almıyorum, gün içine yayıyorum.

Son 3-4 gündür günün her saati her dakikası karnım taş gibi, çok sert. Sürekli karnım ve midem ağrıyor ve kusacak gibi oluyorum. Belirli zamanlarda ise soğuk soğuk terliyorum ve elim ayağım boşalıyor. Bugün başım o kadar fazla dönüp soğuk terledim ki yere yığılacağım sandım. Bu durumun kürle bir alakası var mıdır, ya da takviyeler? Şişkinlik ve bulantı için önerilebilecek eczane ürünleri ya da alternatif tıp; her şeye açığım. Fikirlerinizi bekliyorum. 

Kür ile alakalı olduğunu sanmıyorum kür içinde bu şikayetler olabilir ama belki beslenmen yüzünden şişkinlik oluyordur yada kullandığın takviyeler yapıyordur.. Takviye olarak neler kullanıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco, 35 dakika önce yazdı:

Kür ile alakalı olduğunu sanmıyorum kür içinde bu şikayetler olabilir ama belki beslenmen yüzünden şişkinlik oluyordur yada kullandığın takviyeler yapıyordur.. Takviye olarak neler kullanıyorsun 

Liv52, Speman, NAC600, Proviron, Arimidex (Hassasiyette), Vitaminler, ZMA, Omega.

Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Kan şekerin düşmüştür öğünlerini ne sıklıkla tüketiyorsun ve günlük kaç öğün tüketiyorsun?

4 öğün, sabah 9, öğlen 1, akşam 5, akşam 8. 500 gr pirinç 500 gr et 6 yumurta, kuruyemiş, fıstık ezmesi vs. 4 litre su. Bir anda bu kadar sert beslenmeye başladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
anak1nskyw4lk3r, 28 dakika önce yazdı:

Liv52, Speman, NAC600, Proviron, Arimidex (Hassasiyette), Vitaminler, ZMA, Omega.

4 öğün, sabah 9, öğlen 1, akşam 5, akşam 8. 500 gr pirinç 500 gr et 6 yumurta, kuruyemiş, fıstık ezmesi vs. 4 litre su. Bir anda bu kadar sert beslenmeye başladım. 

aldığın vitamin haplarını  aynı anda içme mide asidi için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
anak1nskyw4lk3r, Bir saat önce yazdı:

Merhaba herkese.

Bu olayı bende yaşıyordum fakat bu ürünlerle ilgili değil bendeki olay insülin direnciyle ilgili sindirim problemiydi çoğunlukta da böyle olduğunu söyledi doktorum  gaz reflü gibi hazımsızlık olaylarına GLİndx ve lifli şeyler sebep olabiliyor bir süre 3-5 gün basit ve az öğünler tüket 1 haftada çözebileceğine inanıyorum gazlı baharatlı kızartmalı şeylerden uzak sur bir kaç gün haşlama patates ve tavuk haşlama gibi şeyler tüket yumurta felan de alma bro bir dene bakalım deneme yanılma ile çözebilirsin önerim budur saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Tansiyonun kan şekerin nabzın ne durumda? Ailede ciddi hastalık geçmişi var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Bu arada benim arkadaşım seninle aynı sorunu yaşıyordu görmezden gelmeden küre devam etti ta ki 3 gün önceye kadar🙂 şiddetli baş ağrısı terleme mide bulantısı ile acile götürdük kan basıncı aşırı yüksekti şansını az daha zorlasa kesinlikle beyin kanaması veya kalp krizi geçirirdi senin de dikkat etmeni öneriyorum buradaki önerileri mutlaka dene düzelmezse kürü kes 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Bas donmesi terleme vs gibi sikayetler tahminimce ailede veya genlerde tansiyon vyea hipertansiyon rahatsızligi olabilir boldnn gibi ilaclarda bunu tetikleyebilir vitaminleri midede gec karisip sentezleniyor olabilir hepsi bir arada bundanda olabilir ama kesin sundan diyemem ben kendi deneyimim boldnn ne zman dozu artirsam elerde titreme ara ara soguk ter ve nabiz yükselmesi vs gibi seyler oluyordu gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Lynx, 6 dakika önce yazdı:

Bas donmesi terleme vs gibi sikayetler tahminimce ailede veya genlerde tansiyon vyea hipertansiyon rahatsızligi olabilir boldnn gibi ilaclarda bunu tetikleyebilir vitaminleri midede gec karisip sentezleniyor olabilir hepsi bir arada bundanda olabilir ama kesin sundan diyemem ben kendi deneyimim boldnn ne zman dozu artirsam elerde titreme ara ara soguk ter ve nabiz yükselmesi vs gibi seyler oluyordu gecmis olsun

Zaten kür yan etki yaptıysa ucunda yarışma veya kazanılacak para yoksa mutlaka kesilmeli. Şahsen ben olsam bu kadar bile uzatmazdım devam edeceksem tansiyonumu kan basıncımı  sürekli kontrol edip only testo devam eder veya duruma göre keserdim sağlık gittikten sonra hiç bir şeye yaramıyor bi kür için acillik olmaya bile değmez🙂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2, 21 saat önce yazdı:

Bu olayı bende yaşıyordum fakat bu ürünlerle ilgili değil bendeki olay insülin direnciyle ilgili sindirim problemiydi çoğunlukta da böyle olduğunu söyledi doktorum  gaz reflü gibi hazımsızlık olaylarına GLİndx ve lifli şeyler sebep olabiliyor bir süre 3-5 gün basit ve az öğünler tüket 1 haftada çözebileceğine inanıyorum gazlı baharatlı kızartmalı şeylerden uzak sur bir kaç gün haşlama patates ve tavuk haşlama gibi şeyler tüket yumurta felan de alma bro bir dene bakalım deneme yanılma ile çözebilirsin önerim budur saygılar 

Bende de reflü ve bilimum mide hastalıkları var. Hem de çocukluktan beri. Verdiğin tavsiyeyi uygulayacağım bakalım. Teşekkür ederim bro!!!!

Larues, 21 saat önce yazdı:

Tansiyonun kan şekerin nabzın ne durumda? Ailede ciddi hastalık geçmişi var mı?

Kür öncesi genel test verdim tüm değerlerim normal çıktı. Ref dışı değer yoktu bile. Ailede ciddi hastalık geçmişi var, fakat tetiklenerek oluşmuş hastalıklardı. Tahminim kesinlikle şeker, insülinle alakalı. Bu ani kriz geldikten sonra ağzıma bir parça kek attığımda dahi durumun azaldığını gözlemliyorum. Teşekkürler...

Lynx, 21 saat önce yazdı:

Hocam kür öncesi kan verdiğimde değerler ref içiydi. Yatkınlığım varsa eğer az da olsa belirti göstermez miydi kür öncesinde de? Tansiyonumu ölçmek için cihaz almam lazım galiba artık onu anladım. Teşekkür ederim bu arada...

Larues, 21 saat önce yazdı:

Bu arada benim arkadaşım seninle aynı sorunu yaşıyordu görmezden gelmeden küre devam etti ta ki 3 gün önceye kadar🙂 şiddetli baş ağrısı terleme mide bulantısı ile acile götürdük kan basıncı aşırı yüksekti şansını az daha zorlasa kesinlikle beyin kanaması veya kalp krizi geçirirdi senin de dikkat etmeni öneriyorum buradaki önerileri mutlaka dene düzelmezse kürü kes 

Larues kan basıncı konusunda haklı olabilirsin. Çünkü gerçekten başım dönüyor ve nabzım artıyor. Buradaki önerileri deneyeceğim, bakalım neler olacak. Teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Bi sarımsak falan yut bu süre içerisinde pıhtıyı çözer en azından riski azaltmış olursun bir şey olacak olsa bile en az Hasarla atlatırsın. 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emir32
      Merhaba,
      Deca Testo Bolde Danabol Mk677 Küründeyim ishal ve mide bulantı sorunum var muz maydanoz ne kadar yesem de kesmiyor nasıl yol izlemem gerekiyor.
    • Yazan: neturix1
      Testosterone cypionate ve boldenon küründeyim şimdilik 250 mg test ve 300mg bold kullanıyorum yaklaşık bir ay oldu ve benim problemim kür içerisinde libido problemi yaşıyorum ereksiyon sıkıntısı yok ama cinsel birleşme sırasında haz düşük proviron kullanınca düzeliyor ama merak ediyorum bu benim için sorun ilerde olur mu 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.