Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mcanmeco

Uzun süreli anapolon kullanmak

Önerilen İletiler

mcanmeco    314

Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim,, yine uzun bir yazı dizisi ile karşınızdayım
Anapolon hakkında birsürü konu açılmış çoğunu okudum fakat kendime yeticek bilgiyi bulamadım,,
ben devamlı uzun süreli anapolon kullanmak istiyorum antrenman günleri 25 mg gibi yada daha düşük dozlarda olabilir,,
daha önce omuz sakatlığı ve DECA kullanımı adlı konu açmıştım,, uzun zamandır devam eden Omuz sakatlığım var ve eklem romatizmam var bazen bütün eklemelerim yağsız kapı gibi gacur gucur ötüyor gitmediğim doktor kalmadı hala gidip geliyorum, kesin kalıcı bir tedavisi yok rahatlatıcı ilaçlar ve fizyo terapi ile  antrenman yapmaya devam ediyorum,,k Dün gittiğim spor hekimliğinde  kesin tedavisi olmamakla beraber en az 1 sene fizyoterapi harici hiçbir şekilde spor yapmmamı öneriyorlar,

Anapolon kullanmak istemem de hacim veya kilo almak gibi derdim yok bu rahatsızlığım yüzünden anapolon takviyesi istiyorum, günlük düşük MGlerde anapolon kullanımı benim eklemlerimi azcık da olsa SU ile dolucaktır ve bu durum benim daha keyifli ve ağrısız antreman yapmamı sağlıycaktır diye düşünüyorum,,,

hiçbir testo almadan örnek veriyorum ayda,, 1 hafta dolu 1 hafta boş olucak şekilde günde 25 mg yada daha düşük dozlarda almak gibi bir birşey var aklımda..

Anapolon un avantajları ve dezavantajları neler olur merak ediyorum, östrojeni yükselttiği biliyorum böbrek ve karaciğer e düşman olduğunu biliyorum, ama düşük dozlarda kullanmak ne kadar zararlı olur bilemedim,, 

. Tabi bu kullanımın toxit etkisi var yanında takviye edici ürünler de kullanıcam,,,
Sizlerim fikirleri nelerdir bana neler tavsiye edersiniz

Anapolon hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar hocalarım abilerim kardeşlerim,, yine uzun bir yazı dizisi ile karşınızdayım
Anapolon hakkında birsürü konu açılmış çoğunu okudum fakat kendime yeticek bilgiyi bulamadım,,
ben devamlı uzun süreli anapolon kullanmak istiyorum antrenman günleri 25 mg gibi yada daha düşük dozlarda olabilir,,
daha önce omuz sakatlığı ve DECA kullanımı adlı konu açmıştım,, uzun zamandır devam eden Omuz sakatlığım var ve eklem romatizmam var bazen bütün eklemelerim yağsız kapı gibi gacur gucur ötüyor gitmediğim doktor kalmadı hala gidip geliyorum, kesin kalıcı bir tedavisi yok rahatlatıcı ilaçlar ve fizyo terapi ile  antrenman yapmaya devam ediyorum,,k Dün gittiğim spor hekimliğinde  kesin tedavisi olmamakla beraber en az 1 sene fizyoterapi harici hiçbir şekilde spor yapmmamı öneriyorlar,

Anapolon kullanmak istemem de hacim veya kilo almak gibi derdim yok bu rahatsızlığım yüzünden anapolon takviyesi istiyorum, günlük düşük MGlerde anapolon kullanımı benim eklemlerimi azcık da olsa SU ile dolucaktır ve bu durum benim daha keyifli ve ağrısız antreman yapmamı sağlıycaktır diye düşünüyorum,,,

hiçbir testo almadan örnek veriyorum ayda,, 1 hafta dolu 1 hafta boş olucak şekilde günde 25 mg yada daha düşük dozlarda almak gibi bir birşey var aklımda..

Anapolon un avantajları ve dezavantajları neler olur merak ediyorum, östrojeni yükselttiği biliyorum böbrek ve karaciğer e düşman olduğunu biliyorum, ama düşük dozlarda kullanmak ne kadar zararlı olur bilemedim,, 

. Tabi bu kullanımın toxit etkisi var yanında takviye edici ürünler de kullanıcam,,,

Abi ben tablet takviyelerine karşıyım anapolon da aşırı toxic bir ilaç dolaylı yoldan kuvvet ile kas kazanımına teşvik ediyor su toplamak ve karaciğere hasar verdiğini düşünmek dışında bir yorum yapamam yani sağlığın konusunda yoğun glukozamin kollajen kullanımını tavsiye edebilirim durumun varsa  Minimal dozajlarda olsa toxic bir ilaç ben böyle düşünüyorum  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Eyzel2, 3 dakika önce yazdı:

Abi ben tablet takviyelerine karşıyım anapolon da aşırı toxic bir ilaç dolaylı yoldan kuvvet ile kas kazanımına teşvik ediyor su toplamak ve karaciğere hasar verdiğini düşünmek dışında bir yorum yapamam yani sağlığın konusunda yoğun glukozamin kollajen kullanımını tavsiye edebilirim durumun varsa  Minimal dozajlarda olsa toxic bir ilaç ben böyle düşünüyorum  

hocam kolojen olarak eczanelerde falan satılan kolejen takviyelerinden bahsediyorsun dimi, ilk bel fıtığı için beyin cerrahıye gittiğimde kolejen içeren gıdalar tüket falan demişti dana pöç yiyip duruyordum ama hiç extra takviye almadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

hocam kolojen olarak eczanelerde falan satılan kolejen takviyelerinden bahsediyorsun dimi, ilk bel fıtığı için beyin cerrahıye gittiğimde kolejen içeren gıdalar tüket falan demişti dana pöç yiyip duruyordum ama hiç extra takviye almadım 

doğal olanı almışsın zaten abi ne güzel 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 3 dakika önce yazdı:

“Vitando combo”   Oldukça etkili bi eklem doku onarıcı benim tibia kırığım var ayak bileğim param parça olmuştu bileğim dışarıya çıkmıştı yani ameliyattan sonra 1yıl kullandım şükürler olsun iyiyim araştırmıştım zamanında ve bir kollajen alsan yeterli olacağını düşünüyorum tavsiyem budur 

CFF4D648-3319-4A7C-9B34-29265E2D04D3.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Pazartesi günü fizik tedavi ve dahiliye de randevularım var kolejen olayını danışıcam, paylaşmış olduğun markayı biraz araştırayım, teşekkürler hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Pazartesi günü fizik tedavi ve dahiliye de randevularım var kolejen olayını danışıcam, paylaşmış olduğun markayı biraz araştırayım, teşekkürler hocam 

Rica ederim abi ortopedi doktoruna sorabilirsiniz bu ilacı şiddetle öneriliyor eklemli büyük ameliyatlarda :) şifalar dilerim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
STALOB, 14 dakika önce yazdı:

doğal olanı almışsın zaten abi ne güzel 

Hocam yetmiyor her ay 1 defa pöç yiyorum yıldım artık, nereden baksan 1 sene oldu, İzmirde havra sokağı var sakatatcı sokağı hepsi tanıyor artık her ay birinden alıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 2 dakika önce yazdı:

Hocam yetmiyor her ay 1 defa pöç yiyorum yıldım artık, nereden baksan 1 sene oldu, İzmirde havra sokağı var sakatatcı sokağı hepsi tanıyor artık her ay birinden alıyorum 

Haklısındır reis anlıyorum problemini ama başa geldi mi çekiliyor :) inşallah daha iyi olursun güzel abim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
mcanmeco, 3 saat önce yazdı:

Hocam omuzda çalıştığınız ağırlıkları düşürmeyi ve dinlenme süresini artırmayı denediniz mi birkaç hafta? Ben de bileğimde böyle bir problem yaşamıştım sürekli ciddi ağırlıklar girerek ancak kolajen takviyesi ve dinlenme ile kısa sürede düzeltmiştim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
frostinheart, 1 dakika önce yazdı:

Hocam omuzda çalıştığınız ağırlıkları düşürmeyi ve dinlenme süresini artırmayı denediniz mi birkaç hafta? Ben de bileğimde böyle bir problem yaşamıştım sürekli ciddi ağırlıklar girerek ancak kolajen takviyesi ve dinlenme ile kısa sürede düzeltmiştim

İki haftadır ağırlık azalttım fakat set araları kısa dinleniyorum sanırım 30 saniye falan daha önce hiç saymadım elimde değil hızlı antrenman yapıyorum kendimi durduramıyorum ısınma 5_10 dk sürüyor ısınma dahil toplam 40_ 45 dk yı geçmez tek bölge çalışıyorsam belkide bununda zararı oluyor bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48
mcanmeco, Şimdi yazdı:

İki haftadır ağırlık azalttım fakat set araları kısa dinleniyorum sanırım 30 saniye falan daha önce hiç saymadım elimde değil hızlı antrenman yapıyorum kendimi durduramıyorum ısınma 5_10 dk sürüyor ısınma dahil toplam 40_ 45 dk yı geçmez tek bölge çalışıyorsam belkide bununda zararı oluyor bana 

Hocam antrenman sıklığını da bir süre azaltın bence iyice dinlendirin omuzu. Mesela haftada 2 çalışıyorsanız haftada 1’e ve düşük ağırlıklarla girin. Haftada bir çalışıyorsanız o günü çok hafif geçin mesela 2-3 hareket yapıp geçin düşük ağırlıkla yine hatta 1 hafta hiç girmeyin ağrıda azalma var mı kontrol edin :) Sakatlıklarda en güzel yardımcı dinlenmek bana kalırsa 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
frostinheart, 4 dakika önce yazdı:

Hocam antrenman sıklığını da bir süre azaltın bence iyice dinlendirin omuzu. Mesela haftada 2 çalışıyorsanız haftada 1’e ve düşük ağırlıklarla girin. Haftada bir çalışıyorsanız o günü çok hafif geçin mesela 2-3 hareket yapıp geçin düşük ağırlıkla yine hatta 1 hafta hiç girmeyin ağrıda azalma var mı kontrol edin :) Sakatlıklarda en güzel yardımcı dinlenmek bana kalırsa 

Bugün omuz günü dediğiniz gibi 3 harekette bitiricem hocam dinlendirmem laızm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

iran deca+trt testesteron kulanabilirsin orjinal olmalı ama haftalık 50 mg gibi dozlar eklemler için yerlidir bu dozlarda testlerle progesteronu takip ederek libido problemi yaratmaz bence diyelim ki yarattı tamamen yaratmaz böbrek sağlığın bence libidondan daha değerli. Bu dozda decanın hiç bir zararı olacağını samıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
mcanmeco, 14.09.2022 - 13:55 yazdı:

Brom eklemlerin hakkında tavsiye vermek istiyorum bol bol ilik suyu iç bir yakınım bu şekilde tedavi uygulamıştı ve epey fayda görmüştü 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

ö.e.a. var youtube a steroitlerle ilgili içerik üretiyor üroloji uzmanı anapolon videosunda 1 yıl tedavi dozunda anapolon kullanan bir kişinin karaciğinde kist oluştuğu tespit edilen araştırmadan bahsediyor anapolon lh fsh ı diğer steroitlere göre daha agresif baskıladığından bahsediyor yani trt siz olacak iş de değil bence bu fikirden vazgeç ağabey 

growth hormonun da eklemler üzerinde olumlu etkileri olduğu biliniyor param var diyorsan 6-8 ay decayla beraber bunu dence ağabey

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Bir başlığa yazmıştım bunu ama nereye bilmiyorum.

Karaciğerine olacak yükü zaten geçtim, döngünü kapatıp östrojeni baskın hale getirirsin. Tam da cinsiyet değiştirme operasyonlarında istenen bir şey bu.

Aman dikkat...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Bir başlığa yazmıştım bunu ama nereye bilmiyorum.

Karaciğerine olacak yükü zaten geçtim, döngünü kapatıp östrojeni baskın hale getirirsin. Tam da cinsiyet değiştirme operasyonlarında istenen bir şey bu.

Aman dikkat...

Hocam benimki sadece bi fikirdi, zaten şuan kürdeyim 8 gündür anapolon kullanıyorum henüz göğüs bölgemde sivilcelenme  tarzı yan etki yok daha bir yan etki hissetmedim ,, ama şunu söyliyim antrenman lar süper keyifli geçiyor omuz ağrım yok ve zaten süper pump oluyorum, dün biceps son harekette iki set erken bıraktım,, oxygen Labs kesinlikle anapolon çalışıyor. Ama enjeksiyon ilaçlar için bişey diyemem,, kürümü zaten sen tekrar düzenlemiştin aynı şekilde hiç bozmıycam ilk 3 haftasını anapolon ile kapatıp 4. Hafta Deca ile yoluma devam edicem,, kalan anapolonlarıda deca bitiminde ekliycem antreman günleri  50 mg şeklinde 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
mcanmeco, 6 dakika önce yazdı:

Hocam benimki sadece bi fikirdi, zaten şuan kürdeyim 8 gündür anapolon kullanıyorum henüz göğüs bölgemde sivilcelenme  tarzı yan etki yok daha bir yan etki hissetmedim ,, ama şunu söyliyim antrenman lar süper keyifli geçiyor omuz ağrım yok ve zaten süper pump oluyorum, dün biceps son harekette iki set erken bıraktım,, oxygen Labs kesinlikle anapolon çalışıyor. Ama enjeksiyon ilaçlar için bişey diyemem,, kürümü zaten sen tekrar düzenlemiştin aynı şekilde hiç bozmıycam ilk 3 haftasını anapolon ile kapatıp 4. Hafta Deca ile yoluma devam edicem,, kalan anapolonlarıda deca bitiminde ekliycem antreman günleri  50 mg şeklinde 

Kürde olduğun sürece ağrı azalacak. Kürden çıkınca geri gelecek. Daha geçen bunu konuşuyorduk arkadaşla. Onda da benzer durumlar vardı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Kürde olduğun sürece ağrı azalacak. Kürden çıkınca geri gelecek. Daha geçen bunu konuşuyorduk arkadaşla. Onda da benzer durumlar vardı.

Bakalım hocam kür zaten biraz uzun sürücek,  u süre zarfında omuz durumuna göre hareket edicem sense 2 yada 3s sefer eklem içine kortizon uygulaması ile devam edicem hayatıma, kür süresince omuz kasalarımı iyice güçlendirirsem ilerde çok sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum, şuan benim kızım 15 kg falan hoppa oynarken omzum çok acıyor, sağ omzuma ağır geliyor düşünün artık ne kadar güçsüz kalmış,, , kür boyunca aralıklar ile kan testi vericem hiçbir sıkıntı yoksa tahliller temizse birde maddi durumum da olursa kürü bitirmiyip bir süre trt dozunda ilerliyip aynı kürün daha düşük mg olanını başlatma gibi birşey var aklımda bakalım zaman ne gösterecek, sanada teşekkürler ümit abi her konuda yardımcı olmaya çalışıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.