Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • REKLAM

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Geçen Saat
  2. Bpc157 ve tb500 ile omuz sakatlığı tedavi günlüğüm

kesinlikle artiriyor..
  3. Dün
  4. Growth mu tercih etmeliyim steroid mi?

Groft kendi başına işe yaramaz yani deri ve cilt kaliteni artırmak amaçlı kullanmayacaksan söylenenler doğru kardeşim groftu araştırırsan insülin testesteron olmadan kendi başına bi halta yaramıyor hatta yine yan ürünler var bunları araştırmadan paranı çöp etme bende kullanmaya yeni başlayacak biri olarak şuan sürekli araştırıyorum soruyu yanlış sormuşsun ama kür planı seçeneği seni daha fazla tatmin eder bence kas kazanımı için
  5. Şimdiden başarılar dilerim lütfen yanlış anlama başlardaki heyecanımı sende gördüm bence kendine zaman ayır ve en önemlisi bir yarışmayı katılmadan önce düşündüğün kat. grubu yarışmacıların yağ oranları düşükşüğünü fikir yürüterek boy ve kg analizini yaparak ne noktada olduğunla ilgili kendine dürüst olmalısın başarı için ve gelecek yarışmalar için hazırlık sürecinde işe yarayacaktır
  6. Noxy labs - marka hk. kullanıcı deneyimleri?

Kürden çıktım ve 8 haftadır sadece 250mg Testosterone Enanthate alıyorum. Kan testim ektedir. Ürünler gerçek anlamda dolu ve streil. Aynı zamanda Nandrolone Decanoate kullandım 10 hafta psikolojimin içinden geçti. Ağırlıklarım dehşet arttı.
  7. Kürdeyken vücudun vereceği tepkilerin üstesinden nasıl gelebilirim?

Kardiyo öneririm her gün 30 dk minimum 6-8 arası koşar adım yürüyüş seviyesinde ve su lt bi tık arttır.
  8. Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Abi çaktırmadan podyuma hazırlanır gbi gdiyorsun çok iyi gerçekten fakat dostanevi düşüncem ben azaltarak artık yavaş yavaş bu moddan çıkmanı tavsiye ederim arkandan aynı duruma kendi piskolojimi hazırlıyor durumdayım 3-5 sene daha sürecek olsada ve dost söylemi kabul ettiğin kabul ederek seviliyorsun only testoya geçiş yaparak trt dozlarda seni görmek beni daha mutlu edecek diğer türlü endişelerim artıyor özellikle tren kürün konusunda yanlış anlama kullanım esnasında deneyimin gereği sorun yaşayacağı düşünmüyorum fakat sonrasında aynı durum 25 yaşlarda grip çıkmaya benzemeyeceği kanaatindeyim umarım mod düşürmedim heyecanın ilk günkü gbi biliyorum ama ben seni kendine zarar verirken susarak alkışlayıp sonrasında konuşmak istemedim
  9. Bende de varikosel var, üstelik ameliyatını olmama rağmen nüksetti. Kür yaparken bir sıkıntı yaratmadı bana. Gayet verimli geçirdim.
  10. Bizzat bende onunla çalışıyorum ya kanka 😄
  11. Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Maşallahın var dedem bu arada Arko olayını bende 2 hafta kadar denedim ve sonuç alamadım
  12. Merhabalar herkese, Yaklaşık 2 senedir yarı-düzenli bir şekilde son 4 aydır da neredeyse hiç aksatmadan spor yapıyorum. Sporla ilk tanışmam çok daha öncesine dayanıyor. Yaşım 26 kilom 99 boyum 176 Kilo alma konusunda hiç sıkıntı yaşamadım ama verme konusu biraz yoruyor. Sol testisimde seviye 2 varikosel, sağ testisimde de kendimi bildiğimden beri bir kist var aynı zamanda kafeinle de çok sağlıklı bir ilişkim olmadığından ötürü ortalama nabzım da yüksek durumda (kilo ve sigaranın da etkisi vardır diye düşünüyorum) Düzenli kardiyo konusunda sıkıntım yok, önümüzdeki iki ay sıklığını ve şiddetini de arttırmayı düşünüyorum. Tüm bu bilgileri ele alarak yapılacak (veya yapılmayacak) bir kür konusunda yorumunuz ve tavsiyeniz ne olur? Aşağıya farklı zamanlar ve kilolardaki formlarımı da koyuyorum. @rastlantisal @Diver @AREN @crosfredy @SERKO @SPECTRE Teşekkürler
  13. Orijinal oxandrolone kullandım, karaciğer enzimlerimde çok az oynama yapmıştı.
  14. Rastlantısal 2023 - 2024 kür günlüğü

Merhaba dostlar. Zaman bulup da bayadır başlığımı güncelleyememiştim. Vakti geldi artık. Bir önceki yazımdan hemen sonra omuz sivilceleri (abartı değil ama var) peydahlandığı için trenbolone dozunu da düşürmüştüm. 4 günde 1 enjeksiyon yaptığımı da hesap ederseniz haftalık 150mg testo enhantate (iran), 150mg tren enhantate (merdivenaltı) dozuna düşmüştüm. Hedefimde bir değişikliğe neden olmadı. İstediğim gibi parçalanma da devam ediyor. Hali hazırda 80kg'ım ve yağ oranım baya düştü. Zaten fotoğraflardan da göreceksiniz. Önümüzdeki ay ise NOXY testo enhantate ve NOXY Trenbolone enhantate geçeceğim. Açıkçası bunun da heyecanını yaşıyorum. Randıman aldığım markayı kolay kolay değiştirmem ama forumdaki kullanan dostların paylaştıkları beni meraka saldı. Doz olarak ise 8 günde 250 testosteren ve 200 tren olacak. Peki neden testosteron artıracağım? Daha önceki DHT türevi denemelerim benim oğlana yaramıştı. Adamın sivilce seti ile benim sivilcelere operasyon yapmak gibi bir hobisi oldu Şimdi yeniden sivilceler çıkınca bir kaç deneme yaptım. İlk olarak eldeki dataları inceledim. Ereksiyon kalitesi fevkalade arttı ve orgazm süresi çok uzadı. Bu benim bünyemde doğrudan E2 düşüklüğüne dalalet. Tam emin olmak için bu süre zarfında 3 kere arimidex denemem oldu. Üçünde de orgazm nerede ise yarım saati geçmesine rağmen ereksiyon kaybolmadı. Ve 3 denemede de sivilcelerde artış oldu. DHT ve E2 ters orantılı olduğunu hesap edersek E2 dip yaptığında DHT yükselecek ve bu yaşadıklarımı yaşayacaktım. Yaşadım da. Doğal olarak yüksek testosteron ve düşük E2 olan bende 150mg testosteron + tren ile E2 dönüşümü olmadığından sorun yaşadığım kanısına varmış oldum. Bu noktada testosteron dozunu 250mg'a çıkarıp E2 aromatazı için vücuduma kaynak sağlayacağım. Eğer bu da yetersiz gelirse doz artırmak yerine kesinlikle bitkisel çözüm olan (etkisini hafife almayın) keten tohumundan destek alacağım. Sivilce hariç çok sorunsuz kür yaşıyorum. Sivilceler de saysan 15i geçmiyor. Vücudum prolaktin mücadelesi de benim lehime güzelleşti. Artık haftada yarım dostinexe ihtiyaç duymuyorum. Süre 15 günlere uzadı. Kan değerlerim için mayıs başı tam teşekküllü kan testi vereceğim. Orada da dinlenme + supplement + doğru beslenmenin ne deneli önem arz ettiğini hep beraber göreceğiz. Diğer bir konu ise cinsel hayat. Baya 20li yaşların başında gibiyim. Bazen yorucu oluyor ancak bu dürtüye karşı koymak kolay değil. Trene dair hiç sinir olmadığı gibi tanrı modu da açık. Enteresan gelen ise öğrenmenin kolaylaşması. Sanıyorum hayattaki çoğu flu çizgiyi silip her şey netleştiği için çok kolay öğrenir oldum. Sırf bu yüzden bile ömrüm boyunca TRT doz testosteron gidebilirim. NOT: Arko traş sabununu hatırı sayılır süre omuz, göğüs ve sırtta denedim. Etkili olduğunu söyleyemem dostlar Biraz hayatın içinden, Birazda salondan fotoğraf Sevgi ve saygılarımla.
  15. Kürdeyken vücudun vereceği tepkilerin üstesinden nasıl gelebilirim?

birçok marka denedim iran,zphc,sp,xeno
  16. Hocam ne masteronda ne de ox da tecrübem var ama bildiklerimi aktarayım öncelikle ox bütçeni zorlayabilir hocam maddi açıdan rahat olmak lazım ikinci etmen dozajlamalar 3. Sü ise tabiki beslenme hocam güncel olarak bulk yapıyorsanız masteron ve ox u bulkda kullanmak akıllıca değil bunlardan da ziyade sizin şuanda aldım sandığınız kiloların çoğu sudur öncelikle hedef kilo ve formunuza ulaşın sonrasında bir definasyon düşünürsünüz bu işlerin acelesi yok
  17. o yazılar en ufak sıcak görünce akıyor zaten şırıngada hava bırakmadan güneş görmeyen yere koy
  18. hocam lab sonuçlarının hatalı olmadığından eminseniz sorun genetik olabilir kimisinin bünyesi ilaç kaldıramaz kimi anavar kullanır şeker gibi ama karaciğeri etkilenmez bile senin dediğin kadar şaşırtıcı değerler şahsen aklıma başka bir şey gelmedi ilaçların markası nedir
  19. Kürdeyken vücudun vereceği tepkilerin üstesinden nasıl gelebilirim?

hocam örneğin haftalık 200 testo e ve 200 primabolon ile alt 590 laro gördü evet referans aralığına indirmem 3 haftayı buldu kendimce değerleri geri ref aralığına getirebililiyorum, sorun şu ki bu kadar yükseliyor olması
  20. Merhabalar geçtiğimiz günler de MK-677 25 mg kullanmaya başladım 2 hafta boyunca düzenli kullandım bazı günler sabah bazı günler gece yatmadan ancak ne uyku kalitem de nede iştahım da herhangi bir farklılık göremedim merak edip test yaptırdım referans aralığının üzerin de çıktı ama bir farklılık hissetmiyorum neden? Ayrıca e-Nabız da değeri normal olarak gösteriyor yardımcı olursanız sevinirim.
  21. Hocam biliyorum danabol gidince alınan su gidecek ancak şuan yağ oranımı arttırdım tecrübemle yüzde 16 vardır diye tahmin ediyorum ve bunu artık yavaş yavaş azaltmaya başlamam lazım diye düşünüyorum Masteron ve Ox kullandınız mı daha önce kullandıysanız tecrübelerinizi söyler misiniz ?
  22. Danabolle gelen su danabol kestiğinde gidecek hocam zaten bulk sürecini ilaçlar kadar beslenmen ile yönetirsin gözüne yansıyan vir sorun varsa veyahut beklediğinden hızlı büyüyorsan beslenmeni gözden geçir..
  23. Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Kürüme 80 kilo başlamıştım... Amacım: 12-15 haftalık bir süreçte temiz bir kütle koyup 95 olmaktı! Ancak biraz abartmışım 4.haftanın ortasında daha danabole başlamadan 88-89 arası gidip geliyorum bu durumu ilaç temin ettiğim kişiye açıkladım clean bulka geçiş yapmak istediğimi söyledim buna cevap olarak danabol yerine Oxandrolone (80 hap günlük 3 tane) ve Yanında ek olarak Masteron kullanabileceğimi(haftalık 150 mg) Şeklinde belirtti bu sayede beslenmeme daha çok dikkat edip vücudumu temizleyebileceğimi söyledi clean bulk şeklinde böyle bir alternatifi sundu. Fikir aklıma biraz yattı siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.
  24. Kürdeyken vücudun vereceği tepkilerin üstesinden nasıl gelebilirim?

Küre devam edeceksen Testosteron dozunu düşür bir ay 150 mg kullan reseptörlerin biraz rahatlasın. Kan testi ver ona göre yardımcı olunur.
  1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.