Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Geçen Saat
  2. Deca dick sendromu 1 senedir

Şu 3.5 ayda benim başıma gelen olupta intihar etmeyen varsa gerçekten helal olsun İlk önce deca dick oldum Ardından 2 Yıllık Kız arkadaşımdan ayrıldım Bundan 1 ay sonra 2 adet bursum kesildi. Şuan işten çıkarıldım . Ben kafayı yemiyimde kim yesin aga nereye tutunsam hep elimde kalıyor ben niye bu kadar bağtsızım ya valla çildirmak üzereyim.
  3. Today
  4. Deca dick sendromu 1 senedir

en son yaptırdığım o dikkatli okursanız 3.2 di daha sonra triptorelin vs kullandım. başta topladı 1 ay sonra falan baya kötü oldum . gece kafam bozuldu sabaha kadar uyuyamadım sabah gidip test verdim 220 çıktı o aralık ama belliydi çok kötüydüm. şuan biraz toparladım o kadar down değilim.
  5. Deca dick sendromu 1 senedir

6. Dün
  7. 1 aylık ağırlık artışım (doğal)

Gece fazla yemek yiyip kilo vermen beslenmeyle ilgili ciddi htaların olduğunu gösterir bide amacımız ne estetik vucutmu powerlifting mi deli gibi hacim kazanmak mı 3.noktada 5 kişinin katıldığı turnuvalarda 3. Olmuş onlada prim yapan insanları kendine örnek alma spor dünyasında hem karakter hemde spor ahlakıyla örnek alınacak sayısız insan var
  8. Iğneyi neden bölgeye göre enjekte ediyorsunuz?

Kullanılan ilaçlar lokal etkili ilaçlar değil zaten kolada vursan kalçayada sistemik dolaşıma geçip etkilerini sistemik olarak gösterirler yapılan cahillikten başka bişey değildir zaten kitabi olarak deltoide 0.5 ml den büyük enjeksiyon yapılamaz literatürde zaten kol bölgesi hiç yok yani fantazi aramanın anlamı yok 😂😂
  9. Iğneyi neden bölgeye göre enjekte ediyorsunuz?

Bu işin okulunu okuyan herkes kas içi enjeksiyonun kalçaya yapılmasının daha sağlıklı olduğunu bilir. Okulunu okuyanlarda bu bilgiyi 9.sınıf sağlık meslek lisesine gidenler öğreniyor. Zaten dünya genelinde bu böyledir. Göğüse , sırta enjeksiyon yapmak macera aramaktan başka bit şey değildir. Küçüklüğümde hasta olduğumda 10 gün boyunca her gün kalçamdan iğne olduğumu iyi hatırlarım bu yüzden kas ilacı almıyor konusunuda haklı bulmuyorum.
  10. Açıklama: *Temel hareketleri baz aldım. *RPE 8-9 [bknz.1] *Süre: 1 ay *1.89-74kg (72'ye düştüm) ------------------------------------- Bu arada merak eden olursa: Deneyim: 7 ay -Yaşım: 17 -Uyguladığım antrenman programı: Ağırsağlam 3x5 ------------------------------------- 1 ay önce: Squat: 70kg Bench press: 50kg Barbell Row: 45kg Deadlift: 70kg Overhead Press: 25 ------------------------------------- Şimdi: Squat: 75kg Bench Press: 56kg Barbell Row: 60kg Deadlift: 83kg Overhead press: 30kg -------------------------------------- Bilgi: [1](rpe]=Antrenman şiddeti. 8-9 aralığı]=Son 1-2 tekrar yapacak gücüm kalana kadar demek.) Düşüncelerim: Gece fazla yemek gibi bazı beslenme hataları yapmama, 2 kilo vermeme ve hareket formlarında bazı hatalar yapmama rağmen oldukça verimli geçtiğini düşünüyorum. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum. Zayıf olduğum noktalar neler, ne tür hatalar yapmış olabilirim, daha iyi nasıl olabilirdi... Fikirlerinizi paylaşmanız hepimiz için çok faydalı olacaktır.
  11. Bazı arkadaşlar enjeksiyonu bölgeye göre yapıyor. Göğüs, kol vs. Enjeksiyon yaptığınız bölge neden önemli? İzlediğim bir belgeselde bunun önemli olmadığı ve kalça ya da bacağa enjeksiyon yapmanın daha doğru olduğunu söylüyordu.
  12. Vortex,kalpa vs vs

Ülkemizde cok din üzerinden yürüyen cok insan var o konuda haklısın ama kötünün iyisi bazılarının hic bir ilacı calısmıyor
  13. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Doğal seviyelerde artan testosteronun gözle görülür bir etkisi yoktur. Doğal sporcuların hormonlara dikkat etmesi saçma. Çünkü sen 100mg'lik testonu sağlıklı yağlar tüketerek, düzenli egzersiz yaparak vs. 120'ye anca çıkartabilirsin. Steroid kullandığınızda doğal seviyelerinizin 5-6 kat üstünde testo alıyorsunuz ki o yüzden işe yarıyor. Doğal sporcularda hormonlar belli bir seviyenin üstüne çıkamaz. Zaten sağlıklı bir yaşam tarzınız varsa hormonlarınız üst sınırında düzgün şekilde çalışıyordur... - Sağlıklı yağlardan tüket: Zeytinyağı, fıstık, avokado, ceviz, badem... - Düzenli uyu. - Kuvvet antrenmanı yap ve beslenmene dikkat et.
  14. Vortex,kalpa vs vs

Ne mutlu sana. Ben o adamın karakterinden(herşeyde allah,din demesi bunun üzerine boş ilaç vermesi vs) dolayı ve Bu ülkede satan tek kişi o olsa yinede gidip ondan ilaç almam. Burdda olsun başka yerlerde olsun ilaç alipta boş diyende çok insan gördüm Bbenim bu işten ne çıkarım olabilir ki Hadi ben yalan söylüyorum hepsimi yalan söylüyor. Ne mutlu ki senin aldiğin ilaç çalişmiş sevinmelisin. Bir tek testoyu dolu veriyor oda ucuz diye
  15. Vortex,kalpa vs vs

Kimseye bosuna itiraf atmayın ilaclar şakır şakır çalışıyor
  16. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Umarım görüp yardımcı olurlar.
  17. Deca dick sendromu 1 senedir

Şu konu sayesinde kim bilir kaç kişi decadan vaz geçmiştir 😂 Tebrikler bro kurtulan görmek bana ve diğer deca dick olan arkadaslarada umut oluyor 😁
  18. Deca dick sendromu 1 senedir

14 aydan sonra %90 seviyelerine geldim hiç bişey kullanmadan bunu yazıyorum kimse ümitsizliğe düşmesin ilaç felan kullanmayın sakın 10 gündür çok iyiyim gelgitler oluyor tabiki
  19. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Bu konu hakkında biraz araştirma yapayım dedim Hiç bir kötü yorum görmedim ama olabilir de bilmiyorum yani . metin abi veya zubonk bunu görseydi her turlu yorumlari olurdu bizi birazda olsa aydinlatirlardi diye düşünüyorum 😂
  20. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Bu da oldukça merak ettiğim bir şey. Arkadaş yine zararlı dedi ama neye dayanıyor bu? Bana kalırsa testisleri daha fazla aktive ediyor bu davranış ve vücut daha fazla su atmaya başlıyor. 1 haftalık deneyimim bu şekildeydi.
  21. Nasıl pct yapacağım?

doğal testo salımını arttırıyor diye 2-3 gün atmıştım neyse artık atmıyim
  22. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

O adama hiç güvenme her şeyi ofsayt .Benim ve çevremdekiler için,Din iman ile duyar kasan biri İyice arastırsaydin saglikli doğal bir insanin kullanmayacagi bir şey oldugunu kesin bilirdin birdahakine dikkat et 😂
  23. Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Bilgiler için teşekkürler. T....r F...t doğal kişilere proviron önermişti bir videosunda akşam yatmadan önce bir tablet şeklinde. Nasıl bakıyorsunuz buna? O da tıpkı okuduğum makalelerdeki gibi bir müddet düşük doz alımın sistemi bozmayacağını söylüyor.
  24. 1 günde 1 kilo aldım?

Anladım sağolasın kardeşim
  25. 1 günde 1 kilo aldım?

Vücudun su tutmuştur
  26. 1 günde 1 kilo aldım?

Selamın aleyküm geçmişte insulin kullanmış hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim şuan test-tren-insulin kullanıyorum günlük 10iu insulin vuruyorum yaklaşık 3500-3600 temiz kalori alıyorum antrenmanı çok sağlam atıyorum neredeyse gün içsrisinde ayağa kalkıcak halim olmuyor her yerim sızlıyorve ilk defa böyle birşeyle karşılaştım 1 günde 1 kilo aldım sabahları aç karnına cıkıyorum tartıya ve anlayamadım. Kilo alıyorum okey herşey iyi ama aynada baktığımda hacim artmıyor gibi geliyor yağlanıyormuyum?
  27. Kalite tesadüf değildir

Günde yaklaşık açık sezonda 30 kargo x 300 gün (bayram vb pazar günleri çık) = 9k (9000) kargo yapar x 10 yıl (dır) (ortalama) 27k (27bin) kargo yapar kaba taslak Bundan sebep ki işim benim için fazlaca önem arz ediyor. Keyifli forumlar / güzel mesajlarınız için teşekkürler.
  28. Kalite tesadüf değildir

Şuan çok detaya girmek istemiyorum insanların düşüncelerinden etkilenmemek adına ama bi kaç hafta sonra detaylı bir konu oluşturcam
  1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.