Jump to content

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Today
  2. Trenbolone ürün orj.

aynen Doğru diyorsun kardeşim Sonuna kadar haklısın ama dedigin gibi işte Yeme Bahaneye sığınmaya çalışmıyorum. Ama Çabalamaktan başka bir yol gibi Gözüküyor Bende Elimden Geldigince Çabalamaya Çalışacağım. Genetik konusuna kendi şahsım adına bişey diyemiyorum. Umarım okunuda şanslıyımdır.
  3. Dün
  4. Trenbolone ürün orj.

Bak form durumunu görüntüledim sen aynı benim 5 yıl önceki halime benziyorsun kitlesel anlamda. Bende ömrü boyunca zor kilo almış ve hala daha üzerine koymakta zorlanan bir genetiğe sahibim. Bir öğün keseyim direkt kilo atımı başlıyor koruması zor bir vücut. Görseller hakkında @toxic hocam gerekli olan yorumları yapmış. Şahsi görüşüm, form durumun gayet bu spor için elverişli ama benim tavsiyem bir süre hiçbir ilacı vücuduna sokmamandan yana olacak. En azından beslenmeni oturtana ve doğal yollardan biraz daha kütle alana kadar. İştah bahanesi benim en gıcık olduğum konu. Hastalık, ruhsal sıkıntılı durumlar, bir ilacın yan etkisi gibi yani insani bir bahanen yok ise vücut geliştirme hevesine bir son vermelisin. O zaman ben zamanında boşuna yemeğin son lokmasından sonra kusup, tekrar yemek hazırlayıp yemişim demektir Ben şu baş belası spora 19 yaşında başladım ve başladığımda 52 kiloydum ve kollarım 28 cm falandı herhalde Şu anda 173 boy 77-78 kiloyum ve yağ oranım %10 civarında. Gören 85-90 diyor. Bu da kaliteli adalelere sahip olmamdan kaynaklanıyor. Neler çektiğimi bir Allah bilir bir ben. Genetiğimin bana getireceklerini bilmeseydim gerçekten çekilecek şey değil benim gibi üşengeçliği seven bir adam için. O yüzden bana iştah deme yemek ye arkadaşım.
  5. Zayif vücut mu kaslı vücut mu uzun durur ?

Kaslı vücut daha kısa durur.
  6. Kür sorunu

Rica ederim kardeşim her zaman en önce sağlık dikkat et bu yüzden . Sağlıcakla.
  7. Kür sorunu

Elimden geldiğince her zaman kardeşim teşekkür ederim.
  8. Trenbolone ürün orj.

niyetim var follistatin kullandım ama sıfır iştah ramazan ayı çıksın sağlam bir tahlile bakacam kendime sonuçlarda aksilik yoksa.
  9. Trenbolone ürün orj.

İştahı anapolon deli açar. Deca onun kadar olmasada oda açar. Kürde ben pek müdahale etmiyorum e2 ye. Ama toxic hocamında söylediği gibi kilo alımından haricen kiloyu korumada bile kendini zorlayacaksın. Birde para durumunda sıkıntı yoksa pct döneminde grhp-6 kullanabilirsin. Çok iştah açıyormuş.
  10. Trenbolone ürün orj.

bende çok çabalıyorum ama insan olarak kolaya kaçmak daha cazip geliyor. Kararlılık önemli ama İşte Problem o problemi çöze bilsem hiç bulaşmak bile istemezdim ama dediginiz gibi gelişme açısından zayıf kalıyorum.
  11. Trenbolone ürün orj.

aynen kullandıgımda jinoko. başlangıcı oldu şükür erken davranarak bir şey olmadı engelledim. ama işte tek problem iştah iştahı bi aça bilsem.
  12. Trenbolone ürün orj.

Bunun kolay olacagini kimse söyleyemez asil isin anahtar bölümlerinden biri cunku.. ben cok hatirlarim 80 kilolarda aglayarak yemeye calistigimi, canimin ne kadar istemedigimi ama zorla midem.bulanarak yedigimi ve aci cektigimi..ciddi soyluyorum bunlari kolay mi olacagini sanıyorsunuz vücudunuzda devrim yaratmaya çalışıyorsunuz bu da tamamen beslenmeden geçiyor.. zorlayacaksiniz kendinizi basarana kadar bu boyle maleaef
  13. Trenbolone ürün orj.

Valla kardeşim formun bence iyi. Ama genetiğimiz çok benzer olduğu için söylüyorum. Tren 8 hafta kullandım. O bizim harcımız değil. Kiloyu deca ve anapolonla alırsın ama o zamanda formun bozulur. Yani boldeyle kilo anlamamışsın emin ol deca da öyle aman aman kilo aldırmaz. Anapolonla çok efektif. Öst. tavan su topu gibi gezer ama kilo alırsın.
  14. Trenbolone ürün orj.

anlıyorum ama beslenme konusunda sıkıntım var . Yemek yeme konusunda iştah problemi çekiyorum normalde ömrüm boyunca 54 kg geçtigimi hatırlamıyorum. dediğiniz gibi beslenme ile olacak iş ama beslenme konusunda iştah 0 iştah açmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştım sürekli ama bir türlü artırma şansım olmadı kendimi zorladım olmadı bir küre girdim ve 20 gün içerisinde 16 kg aldım bunun sebebide beslenme cünkü istemsiz olarakta yemek zorunda kaldım yemek yeme konusundaki . problemimi çözemedim çözmek amaçlı steroid kullanıyorum yanlıştır ama .Yapacagım bişey kalmadı. @toxic
  15. Trenbolone ürün orj.

Diger arkadaslar ne der bilemem, ben kendi fikrimi soyleyeyim nacizane, ben sizin yerinizde olsam degil treni testosteron belki de yanina boldenone den baska birsey kullanmam. Daha kas kütleniz yeni olusmaya baslamis naturel seviyedesiniz siz tren diyorsunuz, tren cocuk oyuncagi bir ilac değil ki bence sizin harciniz hic değil. Su vucuda 10 15 kilo daha kas kutlesi koyun sonra tren kullanacam diyin yine de sorgularim gerek var mi diye... Bence siz beslenmeyle uğraşın ilaclarla değil
  16. Trenbolone ürün orj.

güncel formum budur.daha önceki kilom 53 kg idi.
  17. Trenbolone ürün orj.

Aslinda form paylassaniz belki kür bile yapmanizi gereksiz bulacagiz .. diğerleri ile kilo alamadiysaniz bu beslenme sekli ile trenle hic alamazsiniz. Bence siz guncel.formunuzu bir paylasin ona gore profesyonel.yorum.yapilsin birakin treni
  18. Trenbolone ürün orj.

Çok Teşekkürler Önceki Kürlerimde Boldenon Kullandım 400mg Haftalık Ama 16 hafta sonunda 0 Kilo aldım. Ama hacim olarak ölçülerim Büyüdü. son Olarak Tren kullanmayı Düşünüyorum deca Küründende aynı şekil. son Care Trenbolone Kullanmayı düşünüyorum. Bundada Kilo alamazsan Zaten İlaç İşini Bırakacam. Beslenmedede Günlük 3 bin kalori üzeri aldıgım halde. Güncel Kilom 70kg. @zubonk
  19. Trenbolone ürün orj.

Ben de sana şöyle bir aciklama yapayim, sacin dokulecekse bu senin dna kodunda var, bunu az çok geciktirmeye calisirsin ancak asla alt edemezsin dna profilinle oynamadığın surece. O doker mi bu doker mi... Senin sac koklerin dhtye hassasiyet gosteriyorsa kullanmasan da dokulecek zaten. Her zaman söylüyorum body building yapan insanların saçları normal insanlara gore cok daha sağlıklıdır bu da protein alimindan ve sağlıklı yasamdan dolayi. Takmayin boyle.sac doker mi falan hic bir sekilde farki anlamazsin. @zubonk arkadasimin da dediği gibi hızlandırabilir sadece ancak emin ol o hizlanma zaten 1 yil kalan omru belki 10 aya indirecek bir hiz. Boyle uçuk seyler beklemeyin bu ilaçlardan
  20. Zayif vücut mu kaslı vücut mu uzun durur ?

Bana sorarsan 160-170-180 fark etmeksizin kaslı vücut iyidir,ama zayıf daha uzun durabilir evet.lee priest 163 ama boyunu takan yok cennetten gelme genetiğı ve vücudu var,çok estetik
  21. Zayif vücut mu kaslı vücut mu uzun durur ?

Merhaba salonda bir çocuk kilo alamıyorum bana yardım edermisin abi dedi boy kilo sordum boya 183cm kiloya 60 dedi ben ŞOK OLDUM çocuğu benden 7-8cm uzun sanıyordum aynanın karşısında durduk aynı boydayız inanamadım ! Salondakiler söyledim herkes saçmalama o çocuk senden uzun dediler (şuan su topuyum ama şişman yani) Sizce RESİM 1deki gibi Zargana vücut mu uzun duruyor yoksa RESİM 2'deki gibi yağ oranı düşük kaslı mı ?
  22. Çinden peptid getirtmek-lab sonuçlu

grhp-2'nin büyüme hormonunu artırması lazım karşılaştırma yapıp anlarsın anca.Foliye gelirsek ben orjinal boldenon bulamıyorum eğer orjinal foli kullanan bulan varsa Helal olsun ne diyim.
  23. Trenbolone ürün orj.

DHT etkisi üzerinden bakalım: 5-ar enzimiyle temasa geçen ve DHT oluşturan steroidlerden biri de deca durabolin diyebiliriz fakat oluşan DHT etkisi çok zayıftır, saç dökemez. Androjenik etkisi üzerinden bakalım: Deca'nın anabolik değeri 125 iken androjenik değeri 37'dir. Yani direkt kendisi DHT olan (Masteron, Winstrol gibi), Androjenik değeri yüksek olan testosteron türevleri, DHB olan ürünler (boldenone, danabol) gibi ürünler varken deca da risk yok diyebiliriz. Deca güçlü bir anaboliktir. Androjenik değeri çok düşüktür. Androjenik değeri yüksek, DHT ile işi olmayan Trenbolone da direkt olarak saç dökmez fakat aşırı androjenik yapısı sayesinde cilt yağlanması yapıyor. Bu da fazla sebum miktarının saç derisinde yağlanmaya sebep olarak saç köklerinin beslenmesine engel oluyor. Kısaca deca saç ile ilgilenmez. Diğer ilaçlar da genetik yatkınlığınız var ise dökülmeyi hızlandırır bu kadar.
  24. Trenbolone ürün orj.

@zubonk Hocam Decada saç dökülmesi olmuyor mu yoksa riski daha mı az ?
  25. Yağ yakımı ve deca

arkadaşlar son zamanlarda define kürlerine deca ekleyenleri duyuyorum çok garibime gitti aslı astarı nedir yağ yakımında deca kullanılır mı ?
  26. Trenbolone ürün orj.

Bulk (hacimlenme) da, harcanan enerjiden daha fazlası alınarak hacim kazanmak hedeflenir. Buradaki asıl amaç hedeflenen kiloya kas ekleyerek ulaşmak. Demek istediğim bulku sen beslenme ile yaparsın ilaçlar sadece yardımcı olur. Deca; güç artışı, eklemleri güçlendirmesi ayrı azot depolama ve protein sentezi teşviki çok değerli. Ayrıca deca, HDL kolesterolü düşürme özelliği de vardır ve estetikliğe dikkat eden kişiler için saç dökülmesi, yağlı cilt gibi problemler yaşatmamaktadır. Aslında deca ve tren aynı ilaç. Çok az farklılıkları bulunmakta. Tren daha güçlü evet ama daha fazla yan etkili. Tren de hacim döneminde kullanılır, decada. Tren de definede kullanılır, decada. İkiside size doğru beslenme ve antrenman ile hacim verecektir. Tren çok fazla androjeniktir. Kullanımı süresince yağ yakımı, kalori yakımı fazla oluyor. Bu sebepten hacim odaklı düşünen kişi için kullanılabilir ama deca bu konuda daha sağlıklı bir seçim olabilir. Ayrıca tren siz ne kadar karb yüklemesi yapsanızda glikojen depolarını sömürür. Kesinlikle yüksek ve kaliteli karb girilmelidir yoksa kas gelişimi, hacim artışı söz konusu olamaz, hepsi gelip geçici olur. Trenbolone kürlerinde karbonhidrat alımı yeterli değilse takviye olarak vitargo bayağı iş görür. Yoksa kürü bırakınız. Kalp, damar sağlığı için basit karbonhidratlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Kür olarak önerim testosteron enanthate/deca/anadrol şeklinde olacak. Deca yerine trende olabilir dediğim gibi genetik, vücudun ilaca verdiği tepki, beslenme (gerekli karbonhidrat yüklemesi vs) gibi etkenleri göz önünde bulundurmak gerekir.
  27. Trenbolone ürün orj.

Çok Teşekkür ederim Yorumlarınız için . Birde Şöyle bir soru sormak istiyorum Ben Şuan Tren ile bulk kürü yapmayı planlıyorum sizce nasıl olur nasıl bir etkisi faydası olur. @zubonk
  1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.